Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina ali kod stranih burzi je pitanje šta je uzrok,a šta posljedica? oni imaju neki pripremljen scenarij pa samo nešto iskoriste kao povod dok kod nas to nije slučaj i sve liči na veliku stihiju koju provode fondovi. ipak je vani malo drugačiji raspored snaga.

who dares, wins

Evo uzivo pratite u 12:35

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/izvanredne-vijesti-nove-tv-povodom-odluke-premijera-o-razrjesenju-mostovih-ministara—474731.html

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

KOliko primjećujem polako sve dolazi na svoje mjesto. Gazda Toda nam je prvo razvalio burzu svojim kreditnim akrobacijama pa nedugo zatim razvalio i vladu. E sad na kraju dolazi i “razvaljotka” kompletne države. Šlag na kraju!


KOliko primjećujem polako sve dolazi na svoje mjesto. Gazda Toda nam je prvo razvalio burzu svojim kreditnim akrobacijama pa nedugo zatim razvalio i vladu. E sad na kraju dolazi i "razvaljotka" kompletne države. Šlag na kraju!

Bas se sve poklopilo strasno toliko godina smo cekali da se pocne oporavljati burza i onda na kraju ovo sve skupa dodje ajme

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


E sad na kraju dolazi i "razvaljotka" kompletne države. Šlag na kraju!

Ma nema se tu šta puno razvalit, ionako je sve razvaljeno. ;-))
Ne bih se čudio da HDZ u Vladu uhljebi HNS i HSS, a možda i IDS.
Idemo dalje, kako bi rek’o ćaća!

Baš nam je zabavno, ako ništa drugo! :-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ako padne vlada čiji je Ramljak onda povjerenik?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ramljak postaje povjerenik Vlade u stečaju ! :-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben


KOliko primjećujem polako sve dolazi na svoje mjesto. Gazda Toda nam je prvo razvalio burzu svojim kreditnim akrobacijama pa nedugo zatim razvalio i vladu. E sad na kraju dolazi i "razvaljotka" kompletne države. Šlag na kraju!

Eto, barem sada znamo gdje smo.

Na dnu dna.

Jedan čovjek uspio je nedavno blokirati cijelu državu, a sada je jedan čovjek smijenio ministre Mosta.

Očito su mu se zamjerili nakon sastanka nedavnog Agrokora i Vlade.

Tada mu nisu htjeli izaći u susret s 1,5 milijardi kuna pomoći.

I sad se sveti.

Sramota da jedan čovjek postavlja svoje ministre i smjenjuje druge.

Plenković kaže da ima većinu u Saboru i bez Mosta i HNS-a.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]


Jedan čovjek uspio je nedavno blokirati cijelu državu, a sada je jedan čovjek smijenio ministre Mosta.

Očito su mu se zamjerili nakon sastanka nedavnog Agrokora i Vlade.

Tada mu nisu htjeli izaći u susret s 1,5 milijardi kuna pomoći.

I sad se sveti.

Sramota da jedan čovjek postavlja svoje ministre i smjenjuje druge.

Potpuno se slazem… A glasovao sam zadnji put za hdz… Samo zbog milanovica

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


ako padne vlada čiji je Ramljak onda povjerenik?

Todoricev…..

New Report

Close