Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moramo se naviknuti na novu situaciju u državi. kakve veze sa burzom ima ako neki mostov zgubidan izleti iz vlade? i onako smo najbolje rezultate imali u vrijeme tehničke vlade. još malo pa smo kao talijani. vladu, sabor, predsjednika imamo onako reda radi. niti tko zna šta oni rade niti nam trebaju. samo spaljuju lovu bez veze i truju odnose u državi.

who dares, wins


sumnjam u pad vlade. osigurali su oni glasove prije. na kraju krajeva marić je jedan od rijetkih ministara koji shvaća svoj posao. ovi drugi su svi lako zamjenjivi. most je anomalija koje se je trebalo riješiti još davnih dana.

Zašto je MOST anomalija?

Nama bi pogodovala trajna tehnicka vlada. Tada smo cak nekuda i isli, a da smjer nije bio bezdan… Smrdi mi pad vlade.

pada vlada? @zar opet ,,

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



sumnjam u pad vlade. osigurali su oni glasove prije. na kraju krajeva marić je jedan od rijetkih ministara koji shvaća svoj posao. ovi drugi su svi lako zamjenjivi. most je anomalija koje se je trebalo riješiti još davnih dana.

Zašto je MOST anomalija?
po meni zato što svaki proces usporavaju u nedogled radi vlastite prezentacije. svakome treba dati šansu da se pokaže u praksi. oni su imali i ništa novo nisu donijeli osim beskrajnog iscrpljivanja.

[/quote]

who dares, wins

Predlažem da svoja uvjerenja, lijeva ,desna i ostala svi zadržimo za sebe.
Uljudni ton je najbolji.
Ovo ne valja za tržište kapitala.
Agrokor, klimava Vlada, ovo nije dobro za tržište.
Još jučer su me neki korili radi pesimizma. E sada, što je u ovome svemu dobro za naše malo plitko tržište?

Nisam baš siguran u to.

Mislim da se ipak promjene vide, to što te promjene uzrokuju velike poremećaje u sustavu dokaz je duboko poremećenog sustava kao takvog.

Reakcije: “Ministar Marić: Od prvog dana radim u javnom interesu”

Ignore: KressoM, delux



sumnjam u pad vlade. osigurali su oni glasove prije. na kraju krajeva marić je jedan od rijetkih ministara koji shvaća svoj posao. ovi drugi su svi lako zamjenjivi. most je anomalija koje se je trebalo riješiti još davnih dana.

Zašto je MOST anomalija?
[/quote]

Mi se nadamo, mi vjerujemo, mi jamčimo, naše reforme, naša jamstva …. :))
Ekipa klerikalnih populista iz provincije.
I meni se čini da je Marić OK. Naravno da je znao što se zbiva u Agrokoru, ali tko nije?
Sva ta banda političara je dobro znala što se iza brda valja, ali dok ide – ide.
Na koncu, možete li vi svojem poslodavcu reći da ćete raditi suprotno njegovom interesu i hoćete li ga prijaviti nekome zato što vam daje pola plaće na račun, a pola na ruke i ne plaća sve svoje obveze?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nije li Ivica bio skoro predložen za Premijera tada?

daleko od toga da je ovo nešto sjajno što se dešava ali krajnje je vrijeme da na tržište kapitala prestanu toliko snažno utjecati razno razni trivijalni politički i ini razlozi. pojednostavljeno kakve veze to ima sa npr. dionicom atln? još bi razumio da postoje neki sektorski utjecaji pa kad jedna klekne cijeli se sektor malo korigira, a ne da se cijela burza trese.

who dares, wins


daleko od toga da je ovo nešto sjajno što se dešava ali krajnje je vrijeme da na tržište kapitala prestanu toliko snažno utjecati razno razni trivijalni politički i ini razlozi.

to je neminovno i nikad neće prestati…kad je macron na francuskim izborima neki dan dobio najviše glasova njemački DAX skočio je +3%… to je sve neodvojivo povezano, tzv. “leptirov efekt”

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close