Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NIkome nije u interesu ovo s agrokorom jer svi su na neki nacin izlozeni, vidimo koliko ta situacija s agrokorom utjece na burzu jer mozda niste ni posredno izlozeni, a opet trpite gubitke zbog situacije. Mozete mislit sta bi se desilo u gospodarstvu zbog eventualnog nekontroliranog urusavanja agrokora, svatko bi to osjetio.

Ignore : renči

Nevjerojatno da vani i dalje indeksi rastu, a kod nas stagnacija s daljnom naznakom pada.
Što reći?


NIkome nije u interesu ovo s agrokorom jer svi su na neki nacin izlozeni, vidimo koliko ta situacija s agrokorom utjece na burzu jer mozda niste ni posredno izlozeni, a opet trpite gubitke zbog situacije. Mozete mislit sta bi se desilo u gospodarstvu zbog eventualnog nekontroliranog urusavanja agrokora, svatko bi to osjetio.

ne kužim? šta bi se desilo?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Crobi se danas rastegao kao kišna glista, kakve su prognoze, izgleda će prevladati slaba ili neutralna izvješća, gdje tražiti utočište

janaf po meni za sada 5+


Crobi se danas rastegao kao kišna glista, kakve su prognoze, izgleda će prevladati slaba ili neutralna izvješća, gdje tražiti utočište

Rivp je uvijek sigurna luka, viro ako je norvezanima dobar zasto nebi nama bio, opte je ok, vlen bi mogao bit iznenadenje. I jos par favorita iz sjene gdje se nadam da ce q1 bit prekretnica.



Crobi se danas rastegao kao kišna glista, kakve su prognoze, izgleda će prevladati slaba ili neutralna izvješća, gdje tražiti utočište

Rivp je uvijek sigurna luka, viro ako je norvezanima dobar zasto nebi nama bio, opte je ok, vlen bi mogao bit iznenadenje. I jos par favorita iz sjene gdje se nadam da ce q1 bit prekretnica.
[/quote]
Kolega, slazem se tu 100% s Vama…prvo Viro, pa Opte, pa Vlen bi trebali po meni također biti “ziceri” po pitanju odličnih izvješća za 1 kvartal.

Čini se i ono malo nade i žara koje se odigravalo u prva tri mjeseca o.g. nećemo gledati tko zna do kada…

Vidim da Vas se dobar dio zahvalio Todoriću na brisanju dobitaka s početka godine!

Nemam osjećaj niti primisli kad će se tržište početi oproravljat….
Možda u listopadu!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

imam dojam da će danas biti dosadan burzovni dan…

Ignore: KressoM, delux

Ma da i uz kilav promet ide kakav-takav oporavak cijena ne bi bilo loše. Ovako, skroz je gubljenje vremena pratiti burzu do daljnjega.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-minute-u-minute-plenkovic-otjerao-tri-mostova-ministra/966231.aspx

ma je li ovo pada vlada??
zar opet…

a jos ako nam padne vlada, drzite gace 🙁

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close