Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Analiza

Karikiram. USA je počeo pad sa cca 14 000 bodova sad je na koliko, DAX itd… svi su polomili predkrizne razine a mi smo od 5450 bodova koliko ono udaljeni? Ni manje ni više 2500 bodova

3500 bodova.

使用を信頼し、あなた自身の能力の




Ovo je fakat koma. Nitko ništa. A kad nitko ništa, pomalo prevladaju prodavači.

Ako želiš vani naglavačke,zašto ti to ne priuštiti.Brutalno rušenje sa 12 na 9 uz prodaju preko 300 tis dionica je došlo na naplatu.Ako želite prodavati.Može,ali niže.Sada 8,50 bi bilo dobra cijena za povečati promet.Sutra bi već trebalo biti 8 i tako sve niže i niže.
Ako je prodavačev cilj bio rušenje cijene i trgovanje na nižim razinama,ja im čestitam na uspjehu.
Ali ako žele samo novac i kapitalizaciju ja im se iskreno ćudim.
Ipak kako se radi o ozbiljnim prodavačima.financijski pismenim izglednija mi je opcija da se radi o spuštanju cijene u interesu potencijalnog preuzimatelja koji bi htio što jeftinije.
nisam zadovoljan,jer nema dobrog trejda
[/quote]
Spustaju oni nize,ali bez obzira na to kupovna moc "malih" ce se brzo istrositi,a sto onda?
I koliko primjetim na BELJU i VUPIK-u sada,nema vise "valova".Samo trend na dolje sada,a slicno je i sa LEDOM i JAMNICOM!!
[/quote]

pa i trend dolje je val.

Činjenica je da su se veliki skroz povukli, a retail nema snage za ništa, osim za polaganjo spuštanje cijena.
Navodno je puno ljudi nakon svih ovih sranja sa Agrokorom, kad su vidli pad cijena udjela, povuklo lovu iz OIF-ova i to je dodatni uteg cijeloj ovoj priči. To su ljudi kolji ne prate cijene pojedinih dionica, već samo navečer pogledaju cijenu udjela u svom fondu. Zgroze se i izlaze. A pitanje je koliko će trebati vremena da se ponovo stekne povjerenje takve vrste ulagača, a koji su itekako bitni za tržište.
Ove špekulacije o tome da netko namjerno ruši cijenu radi mogućeg jeftinog preuzimanja firmi Agrokora mi baš ne drže vodu. Naprosto zato što nije baš unosno petljati se u takve priče, makar i u firmu za kunu kad se ne zna koliko su velika opterečenja, dugovi, jamstva i sve ostalo. Uložiš kunu u firmu, a odmah potom si kao novi vlasnik dužan toliko da i ne znaš koliko. Drugo je gdje znaš kompletnu situaciju i sve o firmi koju preuzimaš i znaš u što se upuštaš. Ovdje u Agrokoru je takva močvara, mrak i tama da je to nezamislivo.

Opet stiskavac na smeću. Izbacite to iz Crobexa.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Bit ce zanimljivo iducih dana…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


Činjenica je da su se veliki skroz povukli, a retail nema snage za ništa, osim za polaganjo spuštanje cijena.


nije burza za nestrpljive i strašljive dobro mjesto.može biti iznimno ali najčešće nije.
ožujak 2016 crobex <1600
tko želi neka pročita kako se je tada komentiralo,razmišljalo,"investiralo"...
usporedite to sa time kako je tko naplatio,propustio...
str 5857 na ovoj temi ili još bolje na temi oporavak burze 295

slažem se da je pračenje u realnom vremenu postalo dosadno,bezkorisno ...
kome to ne odgovara najbolje sve ugasiti i vratiti se na jesen kada bi trebalo,moralo biti više akcije a u međuvremenu uživati u blagodatima ljeta i neka vrijeme radi za nas ako smo dobro odradili domaću zadaću.
živi bili...

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Jučer je protrgovano obveznica RH u vrijednosti 166 milijuna kuna, danas 80, ako sam dobro gledao i vidio./ZSE/
Istovremeno dionica samo 4 milijuna kuna, do pred tri tjedna bilo je i 40 milijuna.
Ovo je jedino dobro za dioničare ZB

CROBEX na 3500?

Na ovaj način nikada..

Točno. No, ne treba stalno ponavljati isto kao papiga.
Ako želiš uspjeti, moraš nešto mijenjati jer očito sadašnji put ne donosi uspjeh.
Koji put će donijeti uspjeh ne znam, ali ovaj očito ne i jako je spor.

Nikada bolje brojke u svim pokazateljima u zadnjih 10 godina i onda ovaj Agrokor. Imam osjećaj da je to sve napuhano i da je to moralo otići u strano vlasništvo. Obveznice Agrokora zadnji tjedan stalno rastu vani a ovdje sve pada 🙁

Da ne bi bili jedini koji drukaju na onoj čokoladnoj temi, sjetimo se INE na Božić i drukanja da ćemo opet je vratiti u drž. vlasništvo, a vjerovali ili ne drukano jer je netko trebao izaći i očito izašao.
Nevjerojatno, zar ne?

Mogli bi otvoriti temu: Drukanje.

Filmski obrat u slučaju Agrokor!

http://timesofindia.indiatimes.com/business/international-business/sberbank-may-sell-1-1-bln-euros-in-loans-granted-to-agrokor/articleshow/58365823.cms

Rusi Prodaju dug Agrokora na međunarodnom tržištu!!!

E sad je pitanje o kome se radi!!!
Moj redoslijed bi bio:
1. Ameri
2. Kinezi
3. Cro Vlada

Neka igre počnu…

P.S. pretpostavljam da je ta informacija izazvala agresivan rast vrijednosti Agrokorovih obveznica!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

New Report

Close