Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam na koga se švabe “pale” , ali mi danas ko uškopljeni . Ni na rekordno nizak deficit , nema reakcije . Ko da smo se zamrzli . Možda se čekaju lokalni izbori , toliko očekivani plan reformi , izglasavanje povjerenja Mariću !……..? Ko da je sve zastalo.


nisam danas nešto pratio ali vidim da je dax podivljao. na kog se švabe pale? marine le pen ili sam ja nešto previdio?

Na Emanuela Macronea.
Ukoliko pobjedi i u drugom krugu, bit će dobro. Još malo rasta.
Ako slučajno dobije na izborima Marine Le Pen, a nadajmo se da neće, past će svi indexi u Europi od 5-20% do kraja ljeta. Doslovno.
Tako da držimo fige za Macronea.

zar nešto slično nisu govorili kad su britanci imali referendum ili kad su bili izbori u americi? na kraju burza je reagirala obratno.

who dares, wins

Da. I pad je bio velik tih dana ali su se brzo oporavile burze.
Sada je drugačije jer će posljedice ovog trajati malo dulje. Naravno, ukoliko ženska napravi sve šta je zamislila; izvući Francusku iz EU, makniti Euro, stroža imigrantska politika…
Francuska i Njemačka su osovina Europe, bez ijedne od te dvije EU i nema nekog smisla.

Koliko vidim, ankete joj ne daju nikakve šanse u drugom krugu. Tako da se stvarno nadam da neći dobiti.
Bilo bi mi pun kur.. da nakon agrokora i svih sra_a koje smo imali na ZSE, onda krenemo padati jer se vani urušava zbog jedne konzervativne dame.



nisam danas nešto pratio ali vidim da je dax podivljao. na kog se švabe pale? marine le pen ili sam ja nešto previdio?

Na Emanuela Macronea.
Ukoliko pobjedi i u drugom krugu, bit će dobro. Još malo rasta.
Ako slučajno dobije na izborima Marine Le Pen, a nadajmo se da neće, past će svi indexi u Europi od 5-20% do kraja ljeta. Doslovno.
Tako da držimo fige za Macronea.
[/quote]

Sve je relativno.


Da. I pad je bio velik tih dana ali su se brzo oporavile burze.
Sada je drugačije jer će posljedice ovog trajati malo dulje. Naravno, ukoliko ženska napravi sve šta je zamislila; izvući Francusku iz EU, makniti Euro, stroža imigrantska politika…
Francuska i Njemačka su osovina Europe, bez ijedne od te dvije EU i nema nekog smisla.

Koliko vidim, ankete joj ne daju nikakve šanse u drugom krugu. Tako da se stvarno nadam da neći dobiti.
Bilo bi mi pun kur.. da nakon agrokora i svih sra_a koje smo imali na ZSE, onda krenemo padati jer se vani urušava zbog jedne konzervativne dame.

Iskreno i ja sam se bojao nekakvih urušavanja ali pre očito je da se takvo što neće dogoditi u narednih par godina minimum. Svaki pad tipa brexit ili trump je veoma brzo neutraliziran i onda temeljito nadoknađen i prešišan tako da strahovi od neke nove recesije su potpuno neutemeljene. Čim se smiri ovo smeće od agrokora idemo na 2800 za početak.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Odakle ta samouvjerenost?



držim da je vrijeme da kupci dignu zse >2000
naravno ako žele a ako ne,možemo svi čekati što će se dogoditi

naravno, ili će rasti – ili neće rasti…nepogrešiva prognoza
[/quote]

u svakom komentaru nije moguće niti potrebno izraziti cjelokupno svoje razmišljanje.
pretpostavka je da je netko pročitao više od jednog,zadnjeg nečijeg komentara .

ovako mali volumen trgovanja je neodrživ.
jedan scenarij držim iizglednijim a to je da će na srednjem ako ne već na kratkom,vrlo kratkom roku kupci izgubiti živce prije nego prodavači.živi bili…
najizglednije posljedice ako se to ostvari izvedite sami.

p.s.
više o razlozima za takvo razmišljanje može se naći na temi oporavak burze.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Odakle ta samouvjerenost?

pa samo zbog agrokora i jesmo tu gdje jesmo. Misliš da tržište ne bi nagradilo smanjenje deficita i svih mogućih ostalih dobrih vijesti? Bi itekako a rast kreditnog rejtinga bi nas vinuo u visine… ovako sve stalo i ne mrda a vani je CROBEX na 7800 bodova ako me kužiš. Kuiš.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Wow kakvo otvaranje, čak se trgovalo sa 10 različitih dionica.. Koji jad majko moja

Dolazi nam na naplatu steta ucinjena zadnjih mjesec dana

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Kako misliš vani je CROBEX na 7800 bodova?

Mislim da ćemo ipak dolje, kao indeks, ponajprije i zbog mogućeg pada HT-a.

New Report

Close