Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znam da nije vrijeme, ali kada na nekim dionicama nestaje kupnje možete slobodno usporediti s onom situacijom kada nestaje prodaje. I jedno i drugo govori nešto, treba samo odgonetnuti što.

I kupnja i prodaja se brzo pojave, zato to ne treba gledati kao na Sveto Pismo.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


falco: ” TunaSalad: ” ideš … došao končar do 1100. može li to ispod 1000? ” dosta je toga nakupovano iznad 1100 u ogromnim količinama . sve je moguće, ali objektivno mislim da velikim igračima nije u interesu izgubiti veliki novac na velikim kupljenim količinama . jedino mi sumnja ostaje za IPO HT , tu se možda vrti u povojima bit cijele ove korekcije. vidjet ćemo, u svakom slučaju oprez ” da činjenica je da je bilo velikih prometa iznad 1200 kn … što se tiče ipa ht-a ; čini mi se da je to malo daleko .. još 2.5 mjeseca .. to je dosta vremena …

kolega, nije to uopće puno vremena kada su velika ulaganja u pitanju.
veliki investitori to planiranju mjesecima unaprijed.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


I kupnja i prodaja se brzo pojave, zato to ne treba gledati kao na Sveto Pismo.

pokazujem slučnost, prije je bilo kod prodaje, a sad kod kupnje, ima itekako veze


I kupnja i prodaja se brzo pojave, zato to ne treba gledati kao na Sveto Pismo.

Napokon netko kaj kuži stvar, već sam misli da su na ovom forumu sami taubeki?

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.


mreich: ” I kupnja i prodaja se brzo pojave, zato to ne treba gledati kao na Sveto Pismo. ” pokazujem slučnost, prije je bilo kod prodaje, a sad kod kupnje, ima itekako veze

hmm ne kužim kaj ima veze ?
nema kupnje jer fondovi ne kupuju … a mali špileri ; neznaju kaj valja kupiti , ako ne vide kaj fondovi kupuju ..
fenomen “dominantnog vođe i sljedbenika ” …

a ništa ostajem da sam zaključim

Pa nisu fondovi blesavi da brane cijene, kad mogu u hladu i čekati da im kruške same padnu u krilo.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


mreich: ” I kupnja i prodaja se brzo pojave, zato to ne treba gledati kao na Sveto Pismo. ” Napokon netko kaj kuži stvar, već sam misli da su na ovom forumu sami taubeki?

Nisu svi……[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Pa nisu fondovi blesavi da brane cijene, kad mogu u hladu i čekati da im kruške same padnu u krilo.

A čuj neki još žive u uvjerenju da će im fondovi spašavati dupe.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


nightrider: ” Pa nisu fondovi blesavi da brane cijene, kad mogu u hladu i čekati da im kruške same padnu u krilo. ” A čuj neki još žive u uvjerenju da će im fondovi spašavati dupe.

kolega očito će te se morati na končaru postaviti više….semafor

Scio me nihil scire


ententinis: ” nightrider: ” Pa nisu fondovi blesavi da brane cijene, kad mogu u hladu i čekati da im kruške same padnu u krilo. ” A čuj neki još žive u uvjerenju da će im fondovi spašavati dupe. ” kolega očito će te se morati na končaru postaviti više….semafor

Samo polako kolega.
Dugo je ljeto[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close