Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eeee neće @lopina nikad zaboraviti đakovštinu. samo ne znam da li je iz toga izvukao kakve puke. sve mi se čini da i nije baš.

who dares, wins

Šta mislite hoće li nadvladat izvješća koja bi trebala biti pozitivna više manje kod većine dionica ili ovi tmurni oblaci od Agrokora?
What’s It Gonna Be?

Ja mislim da ipak izvjesca. Cak ce i izvjesca Agrokorovih perjanica biti odlicna.
Po meni cijelo trziste sljedecih par mjeseci ide gore

a baš da će ići gore samo jako jako teško, prije bi rekao u najmanju ruku valovito jer je još puno neizvjesnosti a dosta se para popržilo u zadnjih mjesec dana pa će biti nadam se i opreza.
Ovo šta Ramljak kaže da se reaktor hladi je donekle istina ali svi znamo da je rješenje daleko još.
Mene najviše zanima kako oni zaista misle dug od oko 6 miljardi eura vratiti, pa i da im se otpiše pola duga recimo?
Najviše me smeta šta je uopće Todorić došao do pozicije da ulupa tako veliki dug jer iako je prikrivao za ovo što se i znalo je bilo već veće od imovine i spremno za stečaj.
Puno je tu ljudi krivo i trebalo bi rigoroznije to nadgledati jer što se toga tiče onda nismo daleko od jedne Ruande.

Idući tjedan bi mogao biti zanimljiv s obzirom na objavu Q1 FI. Još ako i BDI okrene, bit će vatrometa…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

građevinari krenuli

“Međugodišnji rast indeksa obujma građevinskih radova u veljači obilježen rastom obiju njegovih sastavnica (zgrade i ostale građevine) potvrđuje da je pad aktivnosti u siječnju bio tek sporadičan i privremen. Stoga u idućim mjesecima očekujemo nastavak trenda rasta ukupne građevinske aktivnosti koji bi strukturno trebao biti poduprt i dinamiziranjem aktivnosti na ostalim građevinama. To sugeriraju kretanja izdanih građevinskih dozvola čiji je broj u prva dva mjeseca ove godine bio 39,1 posto veći nego u istom razdoblju prošle godine, pri čemu je u njima predviđena vrijednost radova povećana za 101,6 posto kod zgrada te za 35,7 posto kod ostalih građevina”, zaključuju analitičari HGK.

http://www.seebiz.eu/obujam-gradevinskih-radova-u-veljaci-porastao-26/ar-154634/

Kolega Drevil, može jedan osvrt?
Izvještaj kako stojite?
Kaj ste zadnje kupovali?

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

današnji promet je smijurija, više naprave polubankrotirani konzumovi dućani

Ignore: KressoM, delux


a baš da će ići gore samo jako jako teško, prije bi rekao u najmanju ruku valovito jer je još puno neizvjesnosti a dosta se para popržilo u zadnjih mjesec dana pa će biti nadam se i opreza.
Ovo šta Ramljak kaže da se reaktor hladi je donekle istina ali svi znamo da je rješenje daleko još.
Mene najviše zanima kako oni zaista misle dug od oko 6 miljardi eura vratiti, pa i da im se otpiše pola duga recimo?
Najviše me smeta šta je uopće Todorić došao do pozicije da ulupa tako veliki dug jer iako je prikrivao za ovo što se i znalo je bilo već veće od imovine i spremno za stečaj.
Puno je tu ljudi krivo i trebalo bi rigoroznije to nadgledati jer što se toga tiče onda nismo daleko od jedne Ruande.


dok su se Vlade bavile nogometnom močvarom, gospodarstvo je progutao živi pijesak

Europske burze nakon francuskih izbora u prosjeku rasle oko 3%, čak i američki S&P +1.5%… crobex boli neka stvar. 0.1% rasta, mi ipak nismo Europa.

Dva milijuna kuna prometa do podneva, pa to ko’ na aparatima za umjetno disanje.


Europske burze nakon francuskih izbora u prosjeku rasle oko 3%, čak i američki S&P +1.5%… crobex boli neka stvar. 0.1% rasta, mi ipak nismo Europa.


Mi imamo blato i žabokrečinu LEDA i ostalih biseruša.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close