Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko vrijeme kada sam se bavio zlatom, zanimljivo mi je bilo.vidjeti anketu svaki petak najvećih trgovaca koji su mogli odabrati rast, pad ili stagnaciju za sljedeći tjedan. Mislim da je bilo oko 26 sudionika u igri.
Možda bi to mogli ovdje uvesti; neka admin odabere 20-30 najaktivnijih i svaki petak da odgovore pa napravi statisktiku; sve moze biti anonimno…


http://www.seebiz.eu/mmf-podigao-procjenu-rasta-hrvatskog-bdp-a-u-2017-na-29/ar-154417/

ovo jako dobro zvuči, samo da se ostvari

Ignore: KressoM, delux

vidim puno novih razbacanih igračaka na ZSE, treba to sve sakupiti i napraviti reda

promet 14 milja za trideset minuta
hm

dan je pametniji od noći!

ufff, opet todex dionice počinju padati, sad će povući cijelu burzu dolje :-(((

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Danas još neće povuć burzu dolje al za sutra nema garancije….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koja su vam ocekivanja za sutrasnji crobex, izgleda da rast gubi snagu i polako se okrece. Sutra crveno?

@backdraft
po meni još uvijek vlada otimizam, nakon toga ide rast

Danas samo ove stečajuše iz Todex sastava jace rastu……a polako se oporavljaju i ovi s kojima posluju i kojima se duzni ali svoju lovu nikad nece vidjet….ostat ce im samo iluzija da oni zarađuju….

Ako je vjerovati grahu, CROBEX bi mogao u sljedećim danima preko broja 2000 skočiti.

Četvrtak i petak rasprodaja i stabilizacija cijene malo niže.

Jedino smisleno objasnjenje je da netko tudim parama mlati praznu slamu

New Report

Close