Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Želim vam sretan Uskrs.
Cijela četiri dana imamo za odmor,ili možda za umor.
Interesantno će biti otpratiti današnje trgovanje na todexu.Bijeg iz dionica,ili strah da se neće moći
kupiti dovoljno dionica za postojeći novac,pitanje je sad.
Danas je Belje povuklo od dna dvadesetask posto a još je ispod 10.Koliko mogu povuć nelikviduše kao VPIK i ZVZD.Ja nemam problema.Ili Ledo ako se pojavi brutalna kupnja.Donio sam odluku.Zaključujem 100% u dionicama.Todex ne prodajem,
To je sigurno!!!!

Kolega ako može jedno pitanje,
nije da podcjenjujem ali tijekom dana napisali ste da ste prodali ledo i izašli sa 300 kn minusa.
Znači trgujete sa jednom dionicom?


Ja razmišljam pozitivno, bio u Čavicevoj, promet u Konzumu poceo rasti, za 2 dana su skupili za plaće, mali dobavljaci poceli dobivati prve novce, nove isporuke od 10.04. placaju u roku, stari dug obročno….ok dug prema bankama, krediti, obveznice ostaju……ali glavno da se ostalima van Todexa
počelo placati i da se kotač pokrenuo..da si dobavljaci barem kratkorocno rijese likvidnost dok se ne poslože , naravno Agrokor ce se transformirati i postepeno ce se firme prodavati.

To što ljudi kupuju malo više ( ima dosta bonova) jer je Uskrs neznači puno.nije lovica u blagajni cijela Konzumova.tu su dobavljači,radnici,struja i ostali nameti.tek kad vide/otvore knjige (a sumljam da nisu otvorene mnogo prije ovoga) vidjet će se pravi dugovi.negdje prije je pisalo da Konzum posluje na nuli.najveći konkurent je Lidl.tek kad se zbroje dugovanja pa novi ,uz stare,kredite onda bi tek trebao započeti novi početak.e sad koliko će to vremena uzeti ,da se poslovanje dovede u neku stabilnu (koliko to može biti ) konotaciju to još treba vidjeti.oni približno računaju na 15 mjeseci.naravno ako sve bude teklo po planu.velika firma i veliki problemi.u svakom slučaju će biti puno znoja.samo da se politika jako odmakne od Agrokora.ako je to ikako moguću (čiji sve sinovi ne rade kao uhljebi u Agrokoru).da li će netko uopće odgovarati za nastalu situaciju ???? Ili će građanstvo RH sanirati nečije “igrice” ?

Vaš link …[/url]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

evo i lopina nabavio kvalitetne dionice u portfelju

haha koja tuca za todexom, kao da sutra ne postoji. cijeli dan nitko nista i sad odjednom ne mozes nasmagat

Navlačenje ovčica

eno majstora sa H nazad na ledi rusi

Ovaj tjedan smo bili svjedoci trgovanju profesionalnih špekulanata koji znaju upravljati trgovinom kako njima paše.
Svi smo mi na forumu male bebe naspram ovih koji drmaju burzom zadnjih dana.
Ne znam koji su, ali da znaju posao – znaju.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

bas znaju posao.
casha za dokup nemam.
prodavati ne namjeravam.
zivaca za gledanje ovoga nemam.
idem u prirodu i pogledat cu stanje za mjesec dana.
pozz i sretno svima!

Zadnji trzaji “umirucega”, osnivanje vjeca i dizanje cijena dionica je jos jedno kratkotrajno perusanje naivaca!


Zadnji trzaji "umirucega", osnivanje vjeca i dizanje cijena dionica je jos jedno kratkotrajno perusanje naivaca!

Vrijeme će pokazati tko je bio u pravu a tko u krivu.

New Report

Close