Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ideš … došao končar do 1100. može li to ispod 1000?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Sarah-Kay:
“Vrlo brzo će tržište promjeniti smjer. Možda već sutra.
“———————————————————————————————————————-
oni koji misle drugačije uvijek misle drugačije i zato se ne trebaju čuditi kad novce gube.

Oprostiti možemo, zaboraviti ne možemo. Evo tvojih “uspješnica” gasti !!!

SLMK, HOMS, PUNT, PIVK, BLKL, KMBJ, PUNT, JLEN, HRDH, LCDS,VIS, JTMN, FNVC ………………………..

Kad će oni promijeniti smjer i kako će Vam to pomoći ????

Bojim se nikako !!!

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Ne mogu vjerovati, ovakvo crvenilo a Crobex 0,02 % u plusu!

Vidit ćeš ti sad plusa

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Nestala potpora na TMPO-R-A sa ponudom od 20 kn ovo je zbilja korekcija [smiley1]

dobro je, vratio se support na 20
[smiley2]

Heaven or Las Vegas

protrgovano do sada 21,5 mil kn…super, samo što nismo izašli iz korekcije…

Gadni igrači imaju danas svoj bal vampira.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Gadni igrači imaju danas svoj bal vampira.

Gadni izgledom ili nacinom igre?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Crveni se fondovi:

Vaš link


ideš … došao končar do 1100. može li to ispod 1000?

dosta je toga nakupovano iznad 1100 u ogromnim količinama .
sve je moguće, ali objektivno mislim da velikim igračima nije u interesu izgubiti veliki novac na velikim kupljenim količinama .
jedino mi sumnja ostaje za IPO HT , tu se možda vrti u povojima bit cijele ove korekcije.
vidjet ćemo, u svakom slučaju oprez

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

nije ni ht sveti gral trebat ce tu pripaziti, usporavaju, stišće ih konkurencija kako lokalno tako i na globalnoj razini


TunaSalad: ” ideš … došao končar do 1100. može li to ispod 1000? ” dosta je toga nakupovano iznad 1100 u ogromnim količinama . sve je moguće, ali objektivno mislim da velikim igračima nije u interesu izgubiti veliki novac na velikim kupljenim količinama . jedino mi sumnja ostaje za IPO HT , tu se možda vrti u povojima bit cijele ove korekcije. vidjet ćemo, u svakom slučaju oprez

da činjenica je da je bilo velikih prometa iznad 1200 kn …
što se tiče ipa ht-a ; čini mi se da je to malo daleko .. još 2.5 mjeseca .. to je dosta vremena …

New Report

Close