Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sve će to završiti na 0kn. Al kad jamnica bude 10kn kupiti ću 100komada nek se nađe 🙂
Zbilja mi nije jasno da to netko kupuje???

to je bila velika sreća što je jamnica nominalno skupa pa je mnogima bila nedostižna. ledo i belje su si mnogi mali mogli priuštiti i sad se tuku po čelu.
[/quote]ja sam se par puta ofurio na JMNC, srećom nije bilo strašno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Gdje zavrsava taj ogromni novac koji je izasao iz Agrokora prodajom dionica?


Jedva čekam da zablokiraju trgovanje čitavim shebanim todexom. Pa kad se riješi nek ga otvore ovako je stvarno iritantno ovo gledati svaki dan.

e a što, mogli su zablokirati sve još tamo 2007. 🙂

pa imaš još firmi koje su prošle i gore, dlkv si mogao kupit je skoro za 1 kn, brodari su kalvariju prošli a nije bilo neke logike, ako ništa drugo posluju po svjetskim standardima i cijenama,, nisu bili u stečaju i blokadi, ok u kreditima su kao i svi pa je zahebana situacija, treba vraćat kredite, prodat nešto …
zašto bi todex trebao ostati na vrijednostima na kojima je bio? zato šta će vlada to rješiti? je moš mislit kao sve šta su rješili 🙂


I druga blokada.
Trebalo je obustaviti trgovinu jos na pocetku, pred tri tjedna. Radilo se to u svijetu

zasto obustaviti ?

mozda bi netko htio kupiti jeftinije?
mozda nekome treba novac hitno, pa zeli prodati jer ima bolju investiciju?

@bugs

jer vuče čitav crobex dole. dlkv je eventualno malo povukao dr građevinare…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

tragikomično, ruše se todex dionice kao da od danas firme prestaju s radom….krdo i dalje panično rasprodaje

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


verdi, a što ti vrijedi jamnjca nominalno podcjenjena kada ima milijardu eura jamstava za koje uopće ne znamo na što se odnose, tj. sa ćime jamče, isto tako i za ledo?

nisam mislio na klasičnu nominalu nego lakše je kupiti belje na 20kn i ledo na 10 000kn nego jamnicu na 120 000kn. prvo treba imati te pare pa se tek onda nasukati. za ovaj kikiriki od belja svako može skupiti pinku. učinak je opet isti.

who dares, wins


Gdje zavrsava taj ogromni novac koji je izasao iz Agrokora prodajom dionica?

Čini mi se da pametni ostaju u kešu dok se situacija ne smiri, nisu kao ja 🙁

Festina lente

Vrlo bitna razlika između 2008g. kad su dionice isto ovoliko padale i sad je ta da tada uopće nije bilo bida a sada se kupuje u velikim količinama. Pametnome je sve jasno.


tragikomično, ruše se todex dionice kao da od danas firme prestaju s radom….krdo i dalje panično rasprodaje
izmjena vlasnistva nad kompanijama.sto preko aktiviranja jamstva i tko zna cega jos + ovo na tk.
usput ce od malih panicara sve oteti robu jeftino..i nakon toga novi krug.
btw.ovo je gora rasprodaja nego 2008 ,gotovo da i nema odbijanaca .

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Vrlo bitna razlika između 2008g. kad su dionice isto ovoliko padale i sad je ta da tada uopće nije bilo bida a sada se kupuje u velikim količinama. Pametnome je sve jasno.

Redovni promet na burzi 2008. godine bio je samo 23% manji nego 2007. i to uz veliki pad cijena. Za bolju usporedbu promet 2008. bio je veći nego 2006.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Taj pro et je bio u rastu a ne padu. Kužiš, one dane dok je crobex rastao.koliko će tek sad biti kad se trend preokrene.

New Report

Close