Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve će to završiti na 0kn. Al kad jamnica bude 10kn kupiti ću 100komada nek se nađe 🙂
Zbilja mi nije jasno da to netko kupuje???

Dobra stvar je da se vise ne rasprodaju ostale dionice da bi se skupio novac za hvatanje todexa

Ignore : renči

I druga blokada.
Trebalo je obustaviti trgovinu jos na pocetku, pred tri tjedna. Radilo se to u svijetu

barem ne vuce ostale dole, i to je nesto.

Nije lako ovo gledat sa Todexom, slažem se.. Katastrofa i žao mi je svakog tko je ostvario poveći minus ili bio navučen unutra od strane velikih priča oko Agrokora.. Nemam niti jednu dionicu iz Todexa i ne želim se naslađivat nikome, ne daj Bože.. Jako je bitno da se druge dionice ne potežu previše za njima, pogotovo ako nemaju nkakvih dodirnih točaka


Sve će to završiti na 0kn. Al kad jamnica bude 10kn kupiti ću 100komada nek se nađe 🙂
Zbilja mi nije jasno da to netko kupuje???

to je bila velika sreća što je jamnica nominalno skupa pa je mnogima bila nedostižna. ledo i belje su si mnogi mali mogli priuštiti i sad se tuku po čelu.

who dares, wins

bas to todex klizi dolje i vuce crobex, ali nema panika na ostalima. napokon dolo ljudima iz dupeta u glavu



Sve će to završiti na 0kn. Al kad jamnica bude 10kn kupiti ću 100komada nek se nađe 🙂
Zbilja mi nije jasno da to netko kupuje???

to je bila velika sreća što je jamnica nominalno skupa pa je mnogima bila nedostižna. ledo i belje su si mnogi mali mogli priuštiti i sad se tuku po čelu.
[/quote]

Lako meni za TODEX ali naše mirovine se tope brže nego LEDO sladoled na ljetnom suncu

Idemo na 1900?

ovaj pad danas kod leda, belja i zvzd opet je bio u režiji malih paničara koji su sami zatukli cijene po -25%, iako su nove vijesti koje dolaze sve bolje.
krdo je i jutros napravilo svoje, ali doći će im iza podneva iz dupeta u glavu kako su danas na otvaranju ispoklanjali dionice burzovnim majstorima

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


ovo sa todexom je bolno za gledati. je li se netko skoro hvalio sa jeftinim dokupom? nije neki problem ako se promaši dno ali ovdje je promašena potpuna strategija. da ima kratka prodaja za sve na zse situacija bi bila kud i kamo ljepša.

Odličan post!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

verdi, a što ti vrijedi jamnjca nominalno podcjenjena kada ima milijardu eura jamstava za koje uopće ne znamo na što se odnose, tj. sa ćime jamče, isto tako i za ledo?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close