Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa situacija nije nista bolja politickom deblokadom racuna i dalje su duzni, ne znas tko koga u cijeloj prici, fali im love, obveznice padaju, dobavljace nisu isplatili. stvarno mi nije jasno zasto nismo nazad na 2300…

Dojadila mi ova kuknjava na temu Agrokora, ajmo malo “na valcer”:

Vaš link …
Vaš link …
Vaš link …
Vaš link …
Vaš link …[/url]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


ovo je ZSE i HR d

kad je agrokor i firme njegove bile blokirane ode sve u ponor a sad kad su deblokirane opet

crveno je blijedo crveno al opet se crveni
tko je tu lud


nitko, ne treba srljati, upravo se rješavamo jednoga, koji je tako radio, sakupljajte što valja i što će ostati ili postati dobro, možete naravno vrlodobre i odlične


povjerenje na ZSE je teško narušeno aferom agrokor pa burza ne reagira čak niti kada su deblokirani računi leda, belja itd. strah se uvukao u kosti

Potrebno je malo stabilizacije koja ce potrajat do izlaska fin izvjestaja te onda ocekujem da ce se selektivno dionice korigirat po zasluzi.

Ignore : renči


Kad su bili blokirani računi tvrtki u sastavu Agrokora onda su dionice padale sada kad nema više blokada dionice opet padaju, ima li kraja ludilu?

Pa nisu dionice pale zbog blokada računa, nego zbog uzroka koji su i doveli do blokade računa. Tako da mi je nejasno da ste očekivali da će deblokada računa dovesti do rasta cijena dionica Todexa.
Kostura po ormarima kolko želiš…upitno je uopće kako će to završit….Čemu iracionalni optimizam…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))



Kad su bili blokirani računi tvrtki u sastavu Agrokora onda su dionice padale sada kad nema više blokada dionice opet padaju, ima li kraja ludilu?

Pa nisu dionice pale zbog blokada računa, nego zbog uzroka koji su i doveli do blokade računa. Tako da mi je nejasno da ste očekivali da će deblokada računa dovesti do rasta cijena dionica Todexa.
Kostura po ormarima kolko želiš…upitno je uopće kako će to završit….Čemu iracionalni optimizam…
[/quote]

neumorni to i ja govorim da blokada sama po sebi je najmanji problem ali ovi valjda ne žele shvatiti jer problemi ostaju pa non stop lupaju o nekim neviđenim eksplozijama zelenila a mi smo naravno crni kosturi sa kosom valjda jer sagledavamo realno situaciju.
Jedan Agrokor je pred stečajem a oni uvjereni da će se u 5 dana sve sretno srediti i idemo dalje gdje smo stali.
Da ne povjeruješ….

boli me briga za Agrokor, nemam dionice Agrokora, Todorić ih ima.
možda zvuči prejednostavno, ali shvatiti ćete tijekom i na kraju procesa, kako pravno stoje stvari.

Ne volim HDZ i HDZ-ovce, ali nastup premijera danas na RTL TV i HTV1 je bio vrlo umirujuć, trezven i pomirujući.
Ulijeva povjerenje i djeluje smirujuće, pomalo širi optimizam, i to je stvarno super.
Vaš link …[/url]

Ja želim sve najbolje imateljima dionica Todexa. Samo govorim kako je rasplet još jako daleko, a upitno je kako će fundamenti tih firmi izgledati nakon raspleta. U ovakvoj situaciji kad je puno, previše nepoznanica, ne bih se usudio kupovat dionice Todexa. Grdu školu sam prošao na DLKV. Hrabro sam na kraju ušao u drugi krug dokapitalizacije po 10 kn i time se “izvukao”, ali moglo je završiti i drugačije. Ovdje su također moguće slične situacije, pa upravo iz tog razloga pozivam na oprez, jer ono što se sada čini jako povoljno, sutra može biti itekako skupo…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Neumoran ne mozete usporedivati uspjesne tvrtke koje posluju sa velikom dobiti i isplacuju dividendu kao sto su ledo i jamnica sa teskim gubitasem kao sto je dalekovod

Kolega SeRija,
zar ne čitate da su sve te tvrtke jamci za tko zna kakve nebuloze. Firme neće propasti, ali je upitno kako će izgledati vlasnička struktura kad se sve raspetlja i gdje će u toj priči biti mali dioničari. Vjerujte da vam želim svu sreću jer sreća će vam doista i trebati…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

DLKV je namjerno upropašten i uništen, a nitko za to neće odgovarati. Ali svejedno mislim da je nakon PSN na pravom putu, vidjet ćemo. Nadam se da Imatelji Todex dionica neće prolaziti istu kalvariju.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

New Report

Close