Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prešao u 100% keš.

Mislim da je pogrešno vrijeme, osim ako od početka ne režeš pozicije.
Po meni bi uskoro svakako trebao uslijediti barem odbijanac…

šetnja,šetnja….

dan je krasan za malo prošetati po gradu…
nadam se da je u cijeloj RH sunčano….. osim na ZSE…..


Prešao u 100% keš.

Sa 20.000 kn lako svaki dan 3 puta full u keš i natrag u dionice.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Prešao u 100% keš.

Vidiš, a ja se polako prebacujem u dionice….[smiley2]

La vita e bella!

SNHO 6,12 % u plusu

Denes bumo završili u plusu, osjećam u kostima.


Denes bumo završili u plusu, osjećam u kostima.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Prešao u 100% keš.

Kasnis preko mjesec dana s tim potezom


Vrlo brzo će tržište promjeniti smjer. Možda već sutra.

———————————————————————————————————————-
oni koji misle drugačije uvijek misle drugačije i zato se ne trebaju čuditi kad novce gube.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

A vidi kupnje na ZVCV….biće nešto bez obzira na korekciju :))

Kaj vam nis rekel, evo nas vu plusu.[smiley1]

Janaf je jedan od indikatora da tržište nije u padu, neg’ da se veliki investitori poigravaju s tržišnim korekcijama.
Zar bi svakodnevno prolazilo po par stotina janafa da je tržište u padu ?
Pa, ne kupuju mali investitori janaf, oni ga se čak što više trenutačno boje, zato ga i prodaju.
Sem janafa dodatni indikatori su i adris, medika, sn holding, korifej, validus, varteks, zagrebačka banka, končar, transadrija, podravka, badel…..

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close