Kolike prinose ostvarujemo

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kolike prinose ostvarujemo

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nova lista izasla vi ste sad 7 ja iza tamo


U ovoj godini ostvareni minus bez dividendi -6.06% (ako zaračunam dividendu onda bi minus bio oko -3.5%).
Na portalu moje dionice sam završio na 9 mjestu. (čudno obično sam ja negdje na sredini).

Navedene dionice (ATGR, ADPL, ADRS, RIVP, PODR, MDKA) su mi činile više od 50 posto stvarnog portfeljija (ATGR I PODR sam prodao).

Štetu su mi najviše napravile :PLJK, VIRO, IPKK, VLEN, (ARNT,SLPF,SLRS,SPNV,BCIN).

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Komot,
Tocno to!!
Iako godina vecini nas nije bila za pamcenje, posebno me veseli ponasanje dionica za vrijeme raspada vanjskih burzi u prosincu koje je pokazalo da uz ovu razinu poslovanja nema bas prostora za velike padove te da grebemo po dnu. Nikad nisam bio opusteniji u padu, nije bilo panike i imao sam osjecaj (mozda lazni) da imam sve pod kontrolom.
U 2019. ocekujem rast osim u slucaju vecih padova na ino trzistima.
Sretnu i uspjesnu 2019. zelim svima!!!

Rastimo zajedno...

-2% ove godine. Moglo je biti bolje.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Svoj prinos gotovo da ne mogu izračunati kako valja.
Ne znam po koliko bi danas vrednovao KOTR-P, HMDN, HDUZ, OLVD, Vilu Dubrovnik ili GAMA,PCTS,SNHA-njima računam cijenu iz zatvaranja CE Entera.
Nisu propali i nisu 0kn, većina ih posluje ok i dalje.
1/3 portfelja ne kotira nigdje, mogu prodati možda preko oglasa.
Uz pretpostavku-dosta nategnutu da na gore navedenima nisam ove godine ništa izgubio u minusu sam 6% u HR te 8% u inozemstvu.
Zadnjih dana prebacio nešto keša vani-malo kupovao- GS, USB, T.
Na zse skoro sve likvidno rasprodao početkom korekcije pa keša imam dosta. (izašao skroz iz ADPL,ZABA,PBZ,HT,IKBA)
Na zse značajniju poziciju od onog što se kako tako može prodati imam samo u JDOS, te sitno ACI, TUHO, HTCP, BRIN.

U 2019 nek’ je svima pozitiva u glavi! 📈📊

+1%

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

1.1. 2017 ath od te dobi samo gubitci. ove godine apsolutno na svim mogućim pozicijama. nisam nešto ni trgovao radi poreza.

who dares, wins

Sa todeksom -14 %
Bez todeksa + 0.8 %

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

2018. godina završila sa + 19,55 %.

Iznenađujuće pozitivno nakon gotovo cijele godine provedene u minusu par postotaka, sve do pred kraj.
Sredinom godine dio portfelja sam povukao sa burze a kompletni ostatak imovine uložio u JDRN, prosjek ulaza 12,1 kuna. Zarada od tog ulaganja preko 40 % u par tjedana, većina aktivnosti na prodaji na JDRN zadnja dva dana je moja.
Hvala PBZ.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja ove godine 124.7% sve skupa. U portfelju dva nova golfa i jedan reno4.
Ja zadovoljan!
Istina veći dio portfelja činile su nekretnine ali eto..

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Svaka čast za rezultat na sam kraj godine!


2018. godina završila sa + 19,55 %.

Iznenađujuće pozitivno nakon gotovo cijele godine provedene u minusu par postotaka, sve do pred kraj.
Sredinom godine dio portfelja sam povukao sa burze a kompletni ostatak imovine uložio u JDRN, prosjek ulaza 12,1 kuna. Zarada od tog ulaganja preko 40 % u par tjedana, većina aktivnosti na prodaji na JDRN zadnja dva dana je moja.
Hvala PBZ.

lp

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Ova godina bi bila -6%, ali sam skratio portfelj na vrijeme. Pa je sve zanemarivo. Ukupno 3 izgubljene godine na zse.

New Report

Close