Kolike prinose ostvarujemo

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kolike prinose ostvarujemo

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjerujem u prolazak u 2018. s plusom.
ocekujem pokrice proslogodisnjeg minusa, dakle +9%.
nadam se sustizanju proslogodisnjeg vrhunca rallya s pocetka prosle godine, dakle 9+12=23%.
kad bi samom sebi od prije godinu dana rekao da samo zelim da za dvije godine tj. na kraju 2018. budem na razini prvog vrha u 2017., taj bi proslogodisnji ja bio duboko razocaran.

-70% (nije povlaka nego minus)

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Jako malo trejdao prošlu godinu, uglavnom posložio i čekao, budući da mi je veliki % bio u ATPL, RIVP I DLKV, bolje da ne govorim koliki je + ….. za ovu očekujem nastavak, budući da neke pozicije nisu baš odradile rast koji sam očekivao, ali vrag odnia i prešu 😎

Meni je – 85%

Najviše zbog belja i leda.

+2,3% u ovoj godini

U ovom trenutku u ovoj godini +3,22 %

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

S današnjim danom + 5,62 %

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

+11%

Siječanj je završen s prinosom od + 2,70%.
Moglo je i trebalo bolje….
Idemo dalje….

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Pošto sam zbog nelikvidnosti burze početkom godine izvukao van par sto tisuća kuna i ostavio 300 000, siječanj završio sa 7% na tu sumu. U jednom trenutku imao sam i 10%

Ovo što trenutno vidim ne ulijeva nadu da će veljača biti dobra, naprotiv.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pozdrav. Da li ima netko update na ovu temu.Mozda drevil s svojim izuzetno zanimljivim portfoliom?


Siječanj je završen s prinosom od + 2,70%.
Moglo je i trebalo bolje….
Idemo dalje….

Nemam se s čim hvalit…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

New Report

Close