Kolike prinose ostvarujemo

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kolike prinose ostvarujemo

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@SeRija
Dali je tako teško napisati koliko ste u plusu ? Nemate vi Todex .

Moj portfelj je na kraju 6000 Eura minus ( Ledo )
Mislio sam igrati do kraja na Ledu, ali kada sam vidio da osim borbe s državom i Ramljakom moram borbu voditi s upravom Leda i trejderima odlučio sam potpisati poraz


Ja također ne mogu dokučiti zašto ljudi kupuju dionice iz Agrokor koncerna?
Što očekujete da će se dogoditi?

Pa sigurno se nece dogoditi nagodba po ideji Ramljaka.
Jednostavno nemoguce.
Po meni najrealniji scenarij je da ce se poceti javljati kupci.
Prije same prodaje razvodnjavanje postojecih dionicara 1/5(prosjek koji nece biti isti za svaku kompaniju)
Onda vracanje dugova Agrokorovim dijelom

Kolike minuse ostvarujem?
velike!

slijedi nam precesija

Ima li NETKO u plusu da nam popravi prosjek ?

@ novi otrijezni se zamisli da sada Ramljak kaže da se šalio.Znas li koliko je ekipe prodalo dionice …. pa netko bi ga bacio sa Cibonina tornja

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Pozitivna nula,nerealizirana dobit 10%

-3% ove godine i vidim mogu biti sretan. Imao dosta leda i jamnice, ali na prvi šušanj izletio i u biti se spasio. Jedino prodam jamnicu i uletim isti dan u adris, hehe

Johnny,
A ovako ga nece baciti?

+33% ove godine, 75% portfelja mi je vani, a kod nas samo par turista pa zbog toga ovakav prinos. Ali da ne ispadne da je kod mene sve super evo prijasnjih godina.

2012. g. +1%
2013. g. +4%
2014. g. +10%
2015. g. +22%
2016. g. -17%
2017. g. +33%

mnogo sam naučio u ovom periodu. Kada prevrtim film mogu reci da sam imao i dosta srece s obzirom sto sam sve kupovao u periodu 2008.-2010.

Svima puno srece u 2018.

P.s. cilj mi je godisnje ostvariti 10% prinosa, s 15% sam vec jako jako zadovoljan.

ROOkie
čestitke , napokon pozitivac.
Iako je uspjeh uspjeh mislio sam da li postoji pozitivac samo ZSE jer ako nema onda tu i nema smisla uopće biti ?

@Grga zato sam i naglasio da mi je 75% portfelja vani.

od 25% što je tu ravnomjerno je raspoređeno na RIVP, LRH i LRHC.

Mislim da je crobex pozitivaca malo ove godine, steta jer ekonomiji ide dobro.

Knjigovodstvena dobit zse dionice po zadnjim cijenama 8%, najvecim dijelom zbog dividende i naknadne uplate odstete SMNS generalno dionice su ostale cijenovno malo u plusu kad se sve zbroji (u zbroj je uracunata i slobodna lova namjenjena dionicama), van HR Forex 16%.

Opcenito gledajuci s obzirom na stanje ove godine s agrokorom ja sam zadovoljan, u ovakvim vremenima je dobro bilo imat dionice koje nose dividendu ne rastu previse ali zato kad je kriza poprilicno se dobro drze.Za sljedecu godinu sam optimistican.

Ignore : renči

New Report

Close