KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prodano od 675 do 711..

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Sjednice%20UV%20CERP-a%202016/Redovna%20sjednica%20UV%20CERP-a%20od%2003.%20lipnja%202016.%20godine/ODLUKA.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ne razumijem zašto se nije kupilo preko burze? Upravo prošao blok po 691 i 711

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Gledam proslo 45 tisuca komada po 711 kn, 32 milijuna kn

naše penzije su nadbidavale same sebe … ako to ne dovede do preustroja firme, onda tragično.


Prodano od 675 do 711..

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Sjednice%20UV%20CERP-a%202016/Redovna%20sjednica%20UV%20CERP-a%20od%2003.%20lipnja%202016.%20godine/ODLUKA.pdf

Pozdrav

sreća za vladu da su mirovinci uletili inače ne bi ni bilo kupaca…što opet govori da je ova cijena od 700 kn vrh vrhova za dionicu KOEI

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

naravno da nisu ponudili puno vise kad je pocetna cijena bila cini mi se 670, najbolje da ponude 10000….al dobro kaj je tu je , ostaje vidjet kak ce trziste reagirat,,,,

firma najvjerojatnije nece propast, PE 14 , a da bi mogla puno bolje mogla bi.

ako nista drugo drago mi je da je drzava prodala svoj udio

Dobro je 360 mil kn

Uz sve prigovore i nedostatke koji se mogu reći, treba biti realan i reći da je ovo daleko najbolji, najtransparetniji i najpošteniji natječaj i prodaja od strane države. Kakav god da je cirkus trenutno i bez obzira na činjenicu da je KOEI zdrava kompanija, bravo za Oreškovića i Marića.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


naravno da nisu ponudili puno vise kad je pocetna cijena bila cini mi se 670, najbolje da ponude 10000….al dobro kaj je tu je , ostaje vidjet kak ce trziste reagirat,,,,

firma najvjerojatnije nece propast, PE 14 , a da bi mogla puno bolje mogla bi.

ako nista drugo drago mi je da je drzava prodala svoj udio

nije još obzirom da ima i Kapitalni fond ima 28,17% koje drže u njihovo ime.

Ova prodaja koncara je sramotna.prodali su defacto kontrolni paket firme koja ima 3 milijarde kuna za sitnis.bv je 872 kn i zanima me kako su dosli do cijene od 670. Zasto nisu stavili paket po cijeni booka na burzu izlozen i cekalida netko kupi. Iskoristio je tim priliku i prodao koncar ko da mu ga je caca ostavio. Za ovo bi kini brzo uslijedila kazna

Ja vjerujem da je ovo povijesni dan za Končar. Nemam više dionice, nadam se da će mirovinci aktivnije preuzeti upravljanje i napokon napraviti reda.

Nije isto imati 150 milijuna kuna dobiti na 3 milijarde kuna ili na 4 milijarde kuna.

Ovaj posao s vlakovima, osim što je dobiven od države i povećao prihode, ujedno je narušio profitabilnost tvrtke.

Končar godinama ima gubitaške firme bez perspektive, a kojih se ne rješava zbog socijale komponente. Socijalna komponenta je, na žalost po dioničare, uobičajena kad su firme u državnom vlasništvu, bez obzira koliko to bilo pogubno za samu firmu.

Mirovinski fondovi nemaju tu obvezu. Dobili su KOEI po dobroj cijeni, treba vidjeti što će sad napraviti.


Končar godinama ima gubitaške firme bez perspektive, a kojih se ne rješava zbog socijale komponente.

Možeš nabrojati neke od tih “gubitaških firmi” mislim da svi dijelovi kompanije su u nekakvom plusu a da imaju viška radnika to se slažem ….

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close