KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dakle, usred radnog vremena će oni prosvjedovati? Kako sad to? Jel se to može brojat pod štrajk ili ne? Ako nije štrajk, a to im dopusti predsjednik uprave, šta će onda bit? Jel će predsjednik uprave zadržati fotelju? Ako mirovinci preuzmu, a ispostavi se da je predsjednik uprave huškao radnike na njih, što će biti s njim? Hoće li preživjeti na direktorskom mjestu?

Radnici ne bojte se kapitala, nece vam nitko izeti radna mjesta

Skoro 2 milje prometa na 690kn… nitko ni rijeci…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Za kupnju državnih dionica Končara-EI stiglo 13 ponuda

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Nitko ne kupuje?

Ponudjena cijena mora bit min 670 kn.. To sto ima 13 ponuda ne znaci da ce se licitirat vec kako stoji u oglasu dionice koje se prodaju ce se raspodjelit onima koji su ponudili najvise a to moze bit i manje od trenutne prodajne na burzi i zasto bi onda netko kupovao.
To je jos jedan “biser” CERP-a kad takvu tvrtku na takav nacin prodaje a ne “pripetavanjem” .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Bit će tu blok-transakcija tipa–670,01 kolko hoćeš.Oni prodaju po onom daj šta daš-moje nije.Minimalna je trebala biti 700,iako mislim da se uopće nije trebalo na ovaj način prodavati.bit će tu svakakvih sranja i smijurija.Kao ona dva naloga na bidu od 100 kn ili na asku 250kom po 2100.Osobno neznam kaj je pametno,zasd samo gljedam !

Nemojte biti naivni, pa Pejnović je na kraju svog mandata rekao da je ponosan jer nisu ništa dali za kunu. Znači sve iznad toga je za njega spektakl. U čudnom svijetu čovijek živi.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Bit će tu blok-transakcija tipa–670,01 kolko hoćeš.Oni prodaju po onom daj šta daš-moje nije.Minimalna je trebala biti 700,iako mislim da se uopće nije trebalo na ovaj način prodavati.bit će tu svakakvih sranja i smijurija.Kao ona dva naloga na bidu od 100 kn ili na asku 250kom po 2100.Osobno neznam kaj je pametno,zasd samo gljedam !

zašto 700 ? zašto ne 750 jer to bi bilo 100 €.

a još bolje da su stavili 1,000 HRK jer čemu manje kad je ovo lijepa okrugla brojka.

koje baljezgarije..

Garavi,kaj tebe mući ?Ja sam samo iznio svoje mišljenje.A jel ti kaj misliš, ili samo pljuješ po drugima?


Garavi,kaj tebe mući ?Ja sam samo iznio svoje mišljenje.A jel ti kaj misliš, ili samo pljuješ po drugima?

Nemojte se ljutiti ali ako nema nekog obrazloženja u vidu brojki i činjenica, onda je bilo koja izrečena cifra lupetanje i Garavo je u pravu. Oni bi 670 jer je na tržištu ta cijena, vi bi 700 jer ste si vjerojatno po toj cijeni zamislili izlaz a on bi 1.000 jer zašto ne 1.000.
A realnost, nitko nije ništa izračunao već se svi sidre oko cijene koja je već dugo +/- 10 posto.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Di je zapelo? Ne kupujete nista

New Report

Close