KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izgleda da koei ima poseban rezim trgovanja… transakcije se odvijaju u 16:30… bas me zanima dal ce i danas…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Vlada donijela odluku: Dio dobiti državnih poduzeća u proračun

” S druge strane, neke će tvrtke u potpunom ili djelomičnom vlasništvu države u ovoj godini morati uplatiti i do sto posto dobiti u proračun (Ina, Končar Elektroindustrija, Petrokemija, Podravka, Đuro Đaković Holding, Sunčani Hvar i Croatia Airlines). ”

tralalala…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

samo neznam kako u skupini KOEI i PTKM

Naravno na ZSE nema nikakve obavijesti ….

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Možda jer piše: “…do sto posto dobiti u proračun”.
A to može biti i 1kn i 100.000.000 HRK.

Sjajno su to naveli [emo_smijesak]

Vlada donijela odluku: Dio dobiti državnih poduzeća u proračun

" S druge strane, neke će tvrtke u potpunom ili djelomičnom vlasništvu države u ovoj godini morati uplatiti i do sto posto dobiti u proračun (Ina, Končar Elektroindustrija, Petrokemija, Podravka, Đuro Đaković Holding, Sunčani Hvar i Croatia Airlines). "

tralalala…

lp

E, da ste barem bili na Skupštini, čuli biste kako je Bago odgovorio na upit malog dioničara upravo u svezi glede te isplate dobiti.

po meni u tom clanku ima svega kao da neko mijesa kruske i jabuke

Jeste,imate na http://www.vlada.hr.7 tocka.Koncar uplacuje 100% dobiti iz 2013. u proracun,rok 14.9.2014.
Datle,izvanredna i izdasna dividenda.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

kolege, mislim da neće biti nikakve izdašne izvanredne dividende! uplata dobiti ide po ZAKONSKOJ osnovi, a ne po odluci GS! ili ja nisam dobro razumio?


kolege, mislim da neće biti nikakve izdašne izvanredne dividende! uplata dobiti ide po ZAKONSKOJ osnovi, a ne po odluci GS! ili ja nisam dobro razumio?

Nisi ništa razumio.


kolege, mislim da neće biti nikakve izdašne izvanredne dividende! uplata dobiti ide po ZAKONSKOJ osnovi, a ne po odluci GS! ili ja nisam dobro razumio?

Daj navedi po kojem to ZAKONU???

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

odluka vlade. zar to nije zakon?

New Report

Close