KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,27
64.464
176
364,00
368,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koji promet to već dugo nisam vidio na zse.

izgleda floričić prodao zadnji paket končara koji je jeftino kupio od proficija prije par godina. nadam se da će susman odgovarati jednog dana za nanesenu štetu fondu zbog prodaje tih 150 000 komada.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/vPFCbp9i64dxDVrw22svJg==.pdf [zse.hr]
To ljudi ne čitaju :)[emo_palacg][emo_novac]

NIJE ON VJEROJATNIJE JE KORFAJ PRODAO

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

okruglih 100 000 kom. je u igri.

who dares, wins

možda je i audio, nebi me čudilo vole oni prodavat,netko iz topa 7 je, ali baš me zanima tko ih je kupio da vidimo tko ima za jedni transakciju 10 milj eura

pepe7

http://si.biznis-plus.com/node/3426

Končar 🙂

Sukladno čl. 430 stavak 1. Zakona o tržištu kapitala, te Pravilima Zagrebačke burze,
društvo KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA d.d.- Zagreb sa sjedištem u Zagrebu, Fallerovo
šetalište 22, MB 3282635, OIB 45050126417, objavljuje stjecanje 9.418 komada vlastitih
dionica ( oznaka KOEI-R-A) koje čine 0,37% udjela u temeljnom kapitalu

who dares, wins

šta ima končar,državna firma kupovati trezorske dionice.tko im daje takvo dopuštenje.
ovaj naš kapitalističko-socijalističko-komunistički bastard društvenog uređenja samo pokazuje koji smo mi apsurdistan.

umjesto da su taj novac uložili u proširenje proizvodnje ili vraćanje kredita oni se igraju market makera i u nekom dealu kupuju preko burze dionice od privatnog investitora

možda misle upravu nagraditi jer su uspjeli zagrebu uvaliti tramvaje koji se stalno kvare.kad uspiju prodati jedan tramvaj u neki drugi grad onda bi im svakome dao milijuna eura kao bonus.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Temeljem transakcija sklopljenih na Zagrebačkoj burzi d.d. dana 22.svibnja 2013, društvo LINTEUM SAVJETOVANJE d.o.o. je otpustilo 100.000 dionica s pravom glasa, što čini 3,89% temeljnog kapitala Izdavatelja.

ono što je trezor kupio već se dijeli šakom i kapom.

who dares, wins

Temeljem čl. 464 Zakona o tržištu kapitala, Predsjednik Uprave, Darinko Bago iz Zagreba,
prijavljuje stjecanje 3.646 redovnih dionica društva Končar-Elektroindustrija d.d. (oznake
KOEI-R-A)

svima po 1400-700 a bagi kao navećem stručnjaku duplo!!! hebo sebe ovo ni u simensu ne bi dobio. a i ko bi ga tamo zvao i trebao? ovo je ludnica malo žešća. iz principa ovu dionicu ne kupujem ali popratio sam malo da vidim do kud ide ljudska pohlepa i egoizam. fujjjj

who dares, wins

Sada je kristalno jasno zašto su se u zadnje vrijeme zaredali “uspjesi” Končara po novinama i portalima – Končar ovo, Končar ono. Mislim da bi bilo pametnije da su sačuvali novac za kupnju Litostroja i tako sebi i malim dioničarima osigurali budućnost. Ovako se plašim scenarija koji se dogodio Dalekovodu….

New Report

Close