KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,27
64.464
176
364,00
368,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

5-6 godina sam u ovoj dinici znam da je dobra i znam da ću dobrim djelom dugo i ostati u njoj,ali Bože mili na šta se sveo ovaj forum čitam zadnjih 50 postova i imam dojam da u rukama držim lektiru vlak u snijegu

bolje ne pišite ništa

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

i nitko ne komentira otpuštanje 2600 kom od strane uprave, dobro se držite nakon ovog

pepe7

http://zse.hr/default.aspx?id=44206

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Dečki fala vam na brigi,ali KOEI je potpuno netipična dionica.Ovde su vam ljudi ladni ko špricer(ono malo kaj ih je ostlo).Mi se ne uzbuđujemo kad članovi uprave otpuštaju dionice(Bagec prodavao i na 520 velike količine),jerbo znamo da oni sa tim podmazuju nove poslove.Ruka ruku mije ,obraz oba dvije!Naravno, shvatite ovo kao šalu,jer ja sam malo ograničen i ne vidim druge logike.Ajd nek neko da pametniju varijantu.Znaći,pitanje glasi – zbog radi čega je predsjednik uprave u petak prodao po 720,da bi četri dana kasnije dionica bila 730 – 738.Ili on nezna šta radi,ili jako,jako dobro radi?? Lijepi pozdrav !!


Dečki fala vam na brigi,ali KOEI je potpuno netipična dionica.Ovde su vam ljudi ladni ko špricer(ono malo kaj ih je ostlo).Mi se ne uzbuđujemo kad članovi uprave otpuštaju dionice(Bagec prodavao i na 520 velike količine),jerbo znamo da oni sa tim podmazuju nove poslove.Ruka ruku mije ,obraz oba dvije!Naravno, shvatite ovo kao šalu,jer ja sam malo ograničen i ne vidim druge logike.Ajd nek neko da pametniju varijantu.Znaći,pitanje glasi – zbog radi čega je predsjednik uprave u petak prodao po 720,da bi četri dana kasnije dionica bila 730 – 738.Ili on nezna šta radi,ili jako,jako dobro radi?? Lijepi pozdrav !!

nema potrebe navlačiti drukere ovde,kad sam ušao prije nekih 5 godina napisah nešto no mudri mi rekoše da ništa ne pišem i da pustim da tema padne na petu stranu i viruj mi tako je najbolje

dionica je u čvrstim rukama i netrebaju nam ovde drukeri

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Končar spreman pokrenuti prisilnu naplatu od Željeznica FBiH
Pa neka im vlak vrate tak i tak nevalja (a jest dugo i vozio kao i onaj na otvaranju kad se Kosorica trebala prevesti par kilometara a on crko ,i opet netko drugi kriv)

Prodaja danas ne izgleda lijepo, neki bi htjeli unovčiti dobitke i ovdje.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Evo samo da vas pozdravim, ja danas prodao zadnju dionicu Končara. Ne kažem da neće još gore, možda hoće, meni od 500 po koliko sam ušao, do 710-720 dovoljno za ovako kratak rok. Želim vam svima sretno i pozdrav.

DobroFuko-i saka ti dala-bila velka ili mala..i opče ni važno kak se bu zvala.. potez ti logičan..želim ti sreču u daljnjim ulaganjima…ja ostajem do daljnjega(prosjek ul.550) ČARUGA-se si lepo napisal,al odmak ispod tebe DRUKER se javla..Taja-Laja ..dečec mali s tobu život zgleda da se šali Vidim da pišeš i na ATPL-ja sam na toj dionici zaslužil peneze i peneze i zanavek ju napustil na 1.100 i posle nikdar nisam o njoj niš napisal.Zaključak–laj vu svojem dvorištvu–kaj te briga ak susedu kravu kradu.

Sad druker jesam ili nisam, umjesto da su FBiH dali jedan vlak gratis što su ovi to htjeli kupiti (mislim to je jedini vlak koji su prodali van granica RH ,tramvaje su uspjeli utrapiti jedino Bandiću) uglavno da ti vlakovi i tramvaji nešto vrijede već bi ih nekome prodali ovako ih jedino uspiju utrapiti kod nas.

Končar-Inženjering za energetiku i transport (KET) u Tirani je s albanskim operaterom prijenosnog sustava OST (Operateri i Sistemit te Transmetimit) sklopio ugovor o proširenju transformatorske stanice Zemblak, a vrijednost projekta je veća od 4,3 milijuna eura, izvijestili su iz Končara[emo_namigusa]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nemaju-novac-a-i-pokvarili-se-bih-vraca-koncarove-vlakove-vrijedne-53-milijuna-eura/664720.aspx

Ozren, đe' kombo?

New Report

Close