KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Trezor je samo jedan dan skidao sa aska, sve kasnije skida netko drugi i nije ga strah počistiti veće količine. To je dobar znak. [thumbsup]


Trezor je samo jedan dan skidao sa aska, sve kasnije skida netko drugi i nije ga strah počistiti veće količine. To je dobar znak. [thumbsup]

tako je [cool]

Gdje je nestala prodaja? [smiley]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Uskoro (kroz mjesec-dva) kreće natječaj HŽ-a za nabavu nova 44 vlaka, vrijednost investicije cca 1,5 milijardi kuna.Končar je definitivno među favoritima.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kupnja 1900 komada, prodaja 1300. Ne mogu vjerovat da na ovoj dionici nema komentara već danima, a grafikon je ful uzlazni.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Stvar je jednostavna,trebalo je imat debele živce i strpljivo čekat da se dionica pokrene iz mrtve točke (480-500).Mnogo ih je pobjeglo već i u toj bonaci a najviše na prvom i drugom valu (560-580)Ja znam kakvu dionicu imam i strpljivo čekam jer ovi koji su jučer htjeli kupiti po 580-586 znaju šta rade i sigurno nisu špekulanti,tako da očekujem druge godine pred ljeto 650-700 !Živi bili pa vidili!Inače surfanjem se bavim na ERNT-u jer tamo je to puno isplativije.Posjedujem 597-koei-a i 198-ernt-a.Lijepi pozdrav svima !

Mislim, da če brže na razine koje spominješ…evo..600 je več tu..


Mislim, da če brže na razine koje spominješ…evo..600 je več tu..

ATH je negdje na 1.300,00 kn, ima prostora za rast…:))))

Mislim da je ovdje u pitanju natječaj HŽ-a za nabavu nova 44 vlaka, vrijednost investicije cca 1,5 milijardi kuna

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Mislim, da če brže na razine koje spominješ…evo..600 je več tu..

ATH je negdje na 1.300,00 kn, ima prostora za rast…:))))

Mislim da je ovdje u pitanju natječaj HŽ-a za nabavu nova 44 vlaka, vrijednost investicije cca 1,5 milijardi kuna
[/quote]

zato je gredelj moral u stečaj

pepe7

Prvi otpor na 670,00 kn

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

ako su se neki poceli javljat jer su kupovali na 600,ide to nazad dolje u korekciju …

je…korekcija na doli za pop…[emo_smijeh]

New Report

Close