KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I dalje nadokupljuju uz postupno dizanje cijene. Odličan potez.



Izgleda da se ipak nešto događa ovdje, polako se skida s aska…

pa piše ti – kupuje trezor http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/KOEI_stjecanje_otpustanje_2012_HR_129201292445.pdf
[/quote]

e da je znati do koje će cijene kupovati…ali nekakko mi izgleda da će oko 560-570 kn biti vrh kupnje

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

konačno, veseli me

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Smješno je da se Končar trguje ispod booka, pa su uzeli sami stvar u svoje ruke.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Lipo več..4300 kom..


Smješno je da se Končar trguje ispod booka, pa su uzeli sami stvar u svoje ruke.

Da, ne žele prodati kožu jeftino. [thumbsup]

Zanimljivo,kako nas malo forumaša ima ovu dionicu…i bolje je…raste i odrađuje svoje bez puno buke! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

imaju nju forumaši ,samo ja sam ima dvi godine prominio kompletni portfelj u dionice u kojima se malo viće tj piše,,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Zanimljivo,kako nas malo forumaša ima ovu dionicu…i bolje je…raste i odrađuje svoje bez puno buke! [thumbsup]

Imaju je ne brini samo o njoj se i nema bas sta pricat sve se zna i svi znamo koliko vridi pa sad cekamo uostalom ocekuje se nesto bolji 3Q koliko bar ja vidim

Ignore : renči

krenuo je drugi val rasta…

ima tko kakve targete cijene? [smiley]

http://www.vecernji.hr/vijesti/pusic-lavrovom-hrvatska-zeli-prodati-svoje-tramvaje-moskvi-clanak-457172

Bilo bi odlično ako ovo prođe.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close