KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
368,87
151.976
412
368,00
370,00
-0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dobar posao u bagdadu – Hrvatski konzorcij u lovu na izvozne milijune
Irak zainteresiran za kupnju deset hrvatskih vlakova
Gredelj i Končar bore se za posao na natječaju u konkurenciji s devet kompanija iz Francuske, Kine, Turske i Irana

Hrvatski konzorcij u sastavu TŽV Gredelj i Končar elektroindustrija pozvan je da sudjeluje u natječaju za isporuku deset desetodijelnih elektromotornih vlakova Iračkim željeznicama. Kako se doznaje, osim hrvatskog konzorcija, na natječaj je pozvana francuska kompanija Alstom, kineska tvrtka Datong Electric Locomotive, ali i proizvođači iz Irana i Turske.

http://www.vecernji.hr/biznis/irak-zainteresiran-kupnju-deset-hrvatskih-vlakova-clanak-406717

[thumbsup]

ZAGREB – Končar – Generatori i motori sklopio je novi ugovor u Finskoj koji uključuje obnovu i povećanje snage jednog generatora 34 MVA, statičke uzbude i ostale pripadajuće opreme po principu „ključ u ruke" za hidroelektranu Pamilo.
Ovaj ugovor je posebno značajan za Končar jer se radi o prvom poslu za vrlo važnog kupca u regiji, švedsku tvrtku Vattenfall.

http://www.seebiz.eu/koncar-generatori-i-motori-novi-posao-u-finskoj/ar-34367/

Iz dana u dan dobre vijesti a dionica stoji. Jedan dan će samo otići u blokadu

samo polako…meni je več godinama KOEI bitan dio portfelja.. on mora da raste na temeljima ne na špekulacijama…

sve ove informacije su temelj … [thumbsup]

Najzdravije društvo na tržištu kapitala, RDG 1-3/2012 21mil kn na broj uposlenih 49.
Za sitne buregdžije cjena visoka za trejdanje, ali kad veliki počnu kolo vodit leti u nebesa.

kao što rekoh zaigrala mečka preko 6 142 kom u jednoj transakciji

A kaj kukate kad je u zadnjih 3 godine samo rasla ! ! ! I to kad su svi padali i padali ! ! !
Malo se u zadnjih mjeseci korigirala a još uvijek u plusu 100 % , pa di to ima ?


A kaj kukate kad je u zadnjih 3 godine samo rasla ! ! ! I to kad su svi padali i padali ! ! !
Malo se u zadnjih mjeseci korigirala a još uvijek u plusu 100 % , pa di to ima ?

Ne trkeljaj, ti si očito jedan od onih znalaca koji vrijednost dionice određuju po povijesnim cijenama umjesto po fundamentima [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Preporuka Erste-a je BUY:

We initiate coverage of Koncar elektroindustrija with a Buy recommendation and a 12-month DCF-derived target price of HRK 645 per share, which, at the current share price, gives an upside potential of 27%.

Dividenda 12 kn za 2012

Ne ja sam onaj kaj već treći put gradi i podiže njihovu treću novu tvornicu ! ! !
I sva sreća da već godinama gledam uspjeh vrijednih ljudi i radnika u KOEI jer bar nešto ide u modernizaciju i nove tehnologije pa onda ima šanse da stvori i dobit itd itd.
Što se tiče analiza nisam od 2006 ni tvrdio da podržavam ANALITIČARE jer se BALON i napuhao na krilima takvih analiza i njihovih vrijednosti.
Inače sam optimista i pozitivac kada vidim da postoji znanje i bar neki oblik managementa, a ovdje se još uvijek zna tko je uprava i svaki dan se planira razvoj !
INAČE NISAM VLASNIK DIONICA KOEI pa me ne muči pad, a rast me veseli zbog svih nas a prvenstveno naše djece koja su već robovi novog poretka.
Moramo znat da buduće novo društvo nije neki socijalizam ili kaj god nego FEUDALIZAM ponovno.

http://www.poslovni.hr/vijesti/cijena-dionice-koncara-ei-porast-ce-27-posto-205614.aspx

ha niko ne komentira…

[thumbsup]

Problem Linić vidi i u brodogradnji i u Željezari Sisak, a uz povećanje proizvodnje nafte i plina, pokretanje investicija u HEP-u, restrukturiranju brodogradnje i pokretanje proizvodnje u sisačkoj željezari, rješenje nalazi u razvoju novog putničkog vlaka, što bi ga zajednički proizvodili Gredelj i Končar. "Toliko je jasnih odgovora. Samo to trebamo učiniti", izjavio je Linić.

New Report

Close