KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 21:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
258,12
66.336
257
256,00
260,00
-1,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bago mi nije nešto osobito drag ali moram priznati da Končar posluje fantastično. Čak ima i dosta prostora za napredak, osobito ako pogledamo ovi par članica sa tradicionalnim gubitcima..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/GALERIJA-Koncarov-vlak-od-pet-milijuna-eura

Ma, bravo majstori.


http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/GALERIJA-Koncarov-vlak-od-pet-milijuna-eura

Ma, bravo majstori.


Svaka čast, lijepo je to, ako je istina da je toliko jeftiniji krajnjem potrošaću, međutim ja sada želim nešto više. Naime, ovo je super, ova grana industrije ima još dugo svoje mjesto pod suncem (hrpa je nerazvijenih zemalja svijeta koje će kupovati ovakve vlakove još bar 10-20 godina i tu se ima kome prodavati) međutim, ono što je budućnost, ono u što treba zakoračiti kompanija koja želi raditi nešto ozbiljno, nešto što pripada vremenu koje dolazi a ne vremenu koje prolazi je: high speed rail !

Ja sada želim, da Končar razvije konkurenciju Siemensovoj Velaro liniji!


ja sada želim nešto više..
Ja sada želim, da Končar razvije konkurenciju Siemensovoj Velaro liniji!

ha ništa, kupi 51% posto dionica i provedi želje u stvarnost

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Prvo država mora objaviti da prodaje svoj paket… 😉

Ide Končar danas u blokadu. Kao da ga vlak vuče…


Kao da ga vlak vuče…

Kao da ga Plavi vlak vuče…[lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Proizvod koji bi konkurirao Velaru bi bilo teško plasirati jer tu govorimo o tržištima najrazvijenijih zemalja koji u sličnu tehnologiju ulažu silne novce, i gdje bi se na tenderima proveli ko bosi po trnju..

S druge strane plavi vlak je pun pogodak i cijenom i mogućnostima za plasman…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

dali mi netko moze postat godisnji izvjestaj za Koncar energetske transformatore za 2008 godinu??

tnks

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


dali mi netko moze postat godisnji izvjestaj za Koncar energetske transformatore za 2008 godinu??

tnks


Fiskalna 2008. godina, glavne crte:

ukupni ostvareni prihodi: 1.082 milijuna kn (od toga >97 % izvoz)
(a nove narudžbe: 1.511 milijuna kn)

dobit nakon oporezivanja: 168,2 milijuna kn, uz slobodni novčani tok: 270 milijuna kn
(stanje neto tekuće imovine: 160 milijuna kn)

zanimljivosti sa rashodovne strane:
R&D: 28 milijuna kn

Ima li tko da bi prodao nekoliko tisuća po 65o

Ja sada želim, da Končar razvije konkurenciju Siemensovoj Velaro liniji!

Mislite Siemens kupuje Končar po nominali ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close