KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/koncar-generatorima-posao-u-turskoj-vrijedan-22-milijuna-eura,101575.html

Prava je šteta šta se o ovakve kompanije tako malo komentarišu, a kojekakve skršene priče dobivaju prva mesta na rang listi komentiranih…

Valda je to zato jer ovakve hartije kupuje glup institusionalni lobi (tzv. fondovsko djubrivo), a one druge, najbolje… hrpa najpametnijih forumaša sveta (koja se eto igrom slučaja i dostupnosti najboljih prilika na ovdašnjoj berzi u svetu i galaksiji, upravo ovde zatekla)?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/koncar-generatorima-posao-u-turskoj-vrijedan-22-milijuna-eura,101575.html


Svaka čast Končaru, iako od ove vrhunske firme niti ne očekujemo ništa manje.
Jednog dana će većina članica Grupe na svjetskoj sceni biti ono što su nam transformatori, ovo je mali korak prema tome.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/koncar-generatorima-posao-u-turskoj-vrijedan-22-milijuna-eura,101575.html

Ja stvarno ne shvaćam u čemu je problem s ovom dionicom? Kada jedan svima dobro nam poznati građevinar samo najavi mogućnost dobivanja posla od par milijuna KM, cijena raste i po više od desetak %.
I dalje je vidljivo da je psihologija najvažnija u rastu ili padu cijene dionice, a očito da tog psihološkog momenta ovdje nema.
Eto, žalim što što se nisam okladio (da, okladio) na rast cijene INE nakon kupnje mirovinaca po =2.830,00, a o tom sam špekulirao da će se desiti, no ja ipak gledam fundamente [smiley], i mogućnost rasta tvrtke, premda dionica može biti zacementirana sljedećih 5 godina. Jedino čemu se možemo nadati ovdje da netko pokaže interes za preuzimanjenm ove tvrtke, ako već ne radi proizvodnje, onda radi atraktivnog zemljišta [smiley]…
Malo me pere blagdanska depresija čini se [smiley], al stop, stanite, zašto sam ja uvijek u krivoj dionici? Evo već godinu dana čekam da KOEI povuče pišljivih 10%, ali ne ona je zabetonirana…
Kad se samo sjetim koji sam rast propustio u Americi…
Evo iskreno, hebala vas KOEI [smiley]

ps: Posjedujem dionice KOEI.

23.12.09. KOEI je bio na 427,00 kn. Znači za godinu dana rast dionice od cca 23% + dividenda [cool]

p.s. Posjedujem dionice KOEI [smiley]

a bila je dividenda isplaćena ove godine? meni zasigurno ništa nije sjelo…
ili pričaš o budućoj dividendi za 2010.?


a bila je dividenda isplaćena ove godine? meni zasigurno ništa nije sjelo…
ili pričaš o budućoj dividendi za 2010.?

Pričam o dividendi za 2010 g., u ukupnom iznosu od 31 mil. kn., (12 kn po dionici) kao što je 21.12.2010. g. najavio gospon Bago. Članak imaš u Poslovnom dnevniku.

Činjenica je da je KOEI na -60% od ATH, a prosječni građevinar -90%.
Al da je dionica za papke, je. [smiley]


Činjenica je da je KOEI na -60% od ATH, a prosječni građevinar -90%.
Al da je dionica za papke, je. [smiley]

[thumbsup]

Kaj si reko James…prosjek građevinara je -90 ? Pa kad će to na svoje, ako ovakvi lumeni ko
KOEI ne mogu više?

Nemam KOEI , ali nešto ga gledam…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kaj si reko James…prosjek građevinara je -90 ? Pa kad će to na svoje?

To je upravo na svome, možda dođe do kakvih izoliranih šokova tijekom predstojećih suđenja kriminalcima iz Vlade i javnog sektora, ali ovih -90% je fair value u prosjeku.

ajdemo neke veselije teme
stvari će se sigurno odvijati povoljno, potiho odlaze radnici iz nekih manje profitabilnih dijelova (mali kućanski i slično), a generatori i transformatori imaju posla tako da je radnicima već dosta posla (možda krenu u štrajk). Iako mi nije drago da ljudi gube poslove jer će ih objektivno teško naći, biznis je takva zvijer… Dakle Sretna Nova 2011 i vidimo se na kraju iste na 1000…

New Report

Close