KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,27
64.464
176
364,00
368,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ham ham s aska…
[thumbsup]

"Mogu li energetika i ulaganja u tu djelatnost potaknuti gospodarski rast?"
"Posebna pozornost energetskim objektima veće snage
Zbog važnosti koju dinamičko upravljanje investicijskim potencijalom energetskog sektora može imati na ukupan rast BDP-a Hrvatske posebnu pozornost treba usmjeriti na elektroenergetske objekte veće snage."

http://www.poslovni.hr/vijesti/mogu-li-energetika-i-ulaganja-u-tu-djelatnost-potaknuti-gospodarski-rast-164060.aspx

Nakon duuugo vremena kupnja prešišala prodaju. Kupnja 2750 a prodaja 2125! [thumbsup]

Valjda ljudi konačno polako počinju spoznavati "prave vrijednosti".

nitko ne pise nis….naravno…. ljepo se krca u tisini… [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

E ja sam potpuno zaboravio počet drukat ovdje, a kupio sam koliko sam htio na 485.
Uglavnom, da skratimo… kad se cijena izbori s ovim trading range-om koji seže do 520 HRK, ide na 600 HRK. Možda i više, al za početak je dosta.
KOEI je bio u uskom izboru i za prošli krug ali je izbor pao na ATGR, zato je sad vrijeme za KOEI.

Moram sve sam?
Ajd do 520 barem pomozite.


Moram sve sam?
Ajd do 520 barem pomozite.

Kvalitetnom drukeru ne treba pomoć! [wink]


Moram sve sam?
Ajd do 520 barem pomozite.

Pih za 10-15 kn neda mi se blamirat po forumu, James ajde bora ti di je priša strpljen spašen nagrađen.


nitko ne pise nis….naravno…. ljepo se krca u tisini… [wink]

tu već nitko dugo ništa ne piše, a cijena je dugo stajala na 480 kn…dok je drugo raslo i padalo, koei se zacementirao na 480 kn…dobra količina je prošla i na 490 kn…
do 520 bi trebalo bez problema…



nitko ne pise nis….naravno…. ljepo se krca u tisini… [wink]

tu već nitko dugo ništa ne piše, a cijena je dugo stajala na 480 kn…dok je drugo raslo i padalo, koei se zacementirao na 480 kn…dobra količina je prošla i na 490 kn…
do 520 bi trebalo bez problema…
[/quote]
nema zime…ovdje je sigurnije nego u HT

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Di ste papci?
One man show. [cool]

New Report

Close