KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 04:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
258,04
149.408
579
258,00
260,00
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ovdje u prvih 10 računa imaju 2 PBZ skrbnička sa skoro 100k komada. Jedan od ovih je vjerojatno Investor. Od pretprošlog tjedna ovaj na 8-ici prazni, -1900 komada, o ovaj na 10-ki kupuje, +125. Problem je što ovaj prvi prodaje 12 puta više, a ima ih toliko da ukoliko nastavi ovim tempom, može sipati po prodaji tamo negdje do kraja godine..

3. 3. HFP -25 269.233 473,00 12.03.10 127,35 10,47%
8. 8. PBZ D.D. -1.500 61.922 473,00 12.03.10 29,29 2,41%
10. 10. PBZ D.D. +23 35.358 473,00 12.03.10 16,72 1,37%

Evo danas imam malo vremena pa prevrćem po promjenama u prvih 10 računa. Obzirom da nam se smješi novi bull, pozicije bi trebalo zauzeti ako već nije i kasno. Ovo mi se činilo kao dobar izbor, ali sada ne znam, ovi bi je mogli štopati ispod 500 mjesecima..

Ako se nekome da prokomentirat, bit ću zahvalan..

Branitelji su dobili dionice i prodaju sa broja 3 i to po sistemu daj što daš, PBZ skrb. broj 8 se iskrcava već dugo vremena a ovaj na broju 10 je PBZ investor gdje mali kupuju to sitno. prije par dana sam rekao da ovdje treba samo spuštati bid jer će ovi prodati po koliko god bio bid, zato ne treba dizati cijenu nego im treba spuštati.meni odgovara da se ukrcam na 380-400 kuna a koliko ovaj ima za ispucati, mogu se kladiti da i budem
[/quote]

Faruk, nema toga još puno, pogledaj koliko su već ispucali.
IOde 15 milijardi kuna od vlade, mogao bi i KOEI opmastiti brk u tome.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kad smo već kod mašćenja brka :

12.03.2010.
Finski kupac preuzeo je tri generatorska blok transformatora nazivne snage 50 MVA, prijenosnog omjera 118/10,5 kV koje je proizvelo i isporučilo Društvo KONČAR – Distributivni i specijalni transformatori.
Transformatori su ugovoreni u sklopu projekta rekonstrukcije desetak hidroelektrana na rijeci Iijoki čija se realizacija provodi sukcesivno kroz nekoliko godina.
U istom projektu, isporukama generatorske opreme, sudjeluje i Društvo KONČAR – Generatori i motori, ali zasebnim ugovorom.
[tongue]

da danas mi je tata dobio rijesenje 20kom braniteljskih dionica oni ce spustiti bid i to neisplati se kupovati po ovim cijenama

DAnas vam je bilo na Dnevniku HTV-a:

1. Nakon ljeta kreće privatizacija tvrki u pretežito državnom vlasništvu.
2. Kreće ulaganje u energetiku.

Pametnom dovoljno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


DAnas vam je bilo na Dnevniku HTV-a:

1. Nakon ljeta kreće privatizacija tvrki u pretežito državnom vlasništvu.
2. Kreće ulaganje u energetiku.

Pametnom dovoljno.

lp

opet poluinformacije, kreće privatizacija tvrki u pretežito državnom vlasništvu,prije svega državnih gubitaša,a ne onih koje posluju sa DOBITI

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

Darinko Bago: Ordinarna je laž da naplaćujemo HŽ-u 30% skuplje remont

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/bago-ordinarna-je-laz-da–hz-u-naplacujemo-30%25-skuplje-remont,71062.html

BAGO:U vjetroelektranu blizu Splita ulazemo vise od 200 milona kuna.

Koncar Elektroindusrrija krece sa izgradnjom vjetroelektrane pokraj Splita.Vrijednost investicije je preko 200 milona kuna.


BAGO:U vjetroelektranu blizu Splita ulazemo vise od 200 milona kuna.

Koncar Elektroindusrrija krece sa izgradnjom vjetroelektrane pokraj Splita.Vrijednost investicije je preko 200 milona kuna.

Interesantno je kako nitko nije prokomentira ovu vijest!?Mozda cekate da izađe na Seebiz-u. [undecid]



BAGO:U vjetroelektranu blizu Splita ulazemo vise od 200 milona kuna.

Koncar Elektroindusrrija krece sa izgradnjom vjetroelektrane pokraj Splita.Vrijednost investicije je preko 200 milona kuna.

Interesantno je kako nitko nije prokomentira ovu vijest!?Mozda cekate da izađe na Seebiz-u. [undecid]
[/quote]
Koju? Ovo o vjetroelektranama je još odavno rekao. A ovo o HŽ-u nije zaslužilo komentar.




BAGO:U vjetroelektranu blizu Splita ulazemo vise od 200 milona kuna.

Koncar Elektroindusrrija krece sa izgradnjom vjetroelektrane pokraj Splita.Vrijednost investicije je preko 200 milona kuna.

Interesantno je kako nitko nije prokomentira ovu vijest!?Mozda cekate da izađe na Seebiz-u. [undecid]
[/quote]
Koju? Ovo o vjetroelektranama je još odavno rekao. A ovo o HŽ-u nije zaslužilo komentar.
[/quote]

NOVO!!!! Radovi ce zapoceti USKORO a i tu inf cete dobiti mozda cak i danas.

Treba biti dobar sa ljudima pa nesto i saznas. [thumbsup]

p.s.Ne radi so o drukanju jer to nije moj stil.


NOVO!!!! Radovi ce zapoceti USKORO a i tu inf cete dobiti mozda cak i danas.

Ma znam da će radovi započeti ovih dana, ali imam osjećaj da to već par tjedana znam 😛
Zar nije to Bago rekao kada je imao zadnji intervju za Kapital tv?

Ne, znam možda sam sanjao 😀 Ali kada sam pročitao 200 milijuna u novih 16, sam sebi rekoh: pa da, tako je, to znam 😀

Uglavnom super je da je nakon 5 godina sve dozvole ipak se uspjelo dobiti… Žalosno što to mora tako sporo, ali eto ipak je uspjelo. Kod nas se i za dozvole za graditi hotel čeka jedno 5 godina, nikakvo čudo onda za elektrane – e jadna li smo držva…

Uglavnom kada ovo bude gotovo imati ćemo pravu referncu… A do kraja godine će biti razvijen i agregat od 2,5 MW, treba i to negdje instalirati… pa da i za to imamo reference… i tada se može izvoziti sve vrste koje su potrebne. Mislim da tržište veće od 3 MW baš i ne traži, a ovi od 1 MW koje već imamo samo treba napraviti refernecu to je kao glavni tip koji se traži, tako da je to stvarno lijepo što imamo.

Iz današnje Slobodne Dalmacije:

Najava iz "Končara": Split će dobiti vjetroelektranu
”Končar Elektroindustrija” uskoro kreće s izgradnjom vjetroelektrane kod Splita, investicije vrijedne više od 200 milijuna kuna, izvijestio je predsjednik Uprave “Končara” Darinko Bago.

Kazao je kako će 80 milijuna kuna tvrtka uložiti u gotovini, a ostalo će biti krediti. Izgradit će se 15 agregata snage jednog megavata i jedan agregat snage 2,5 MW, a tim poslom steći će se referencija u svijetu i dobit ćemo još jedan novi izvozni proizvod, istaknuo je Bago

New Report

Close