KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



KOEI je jedina dionica koja nije još probila dno iz Studenog 2008. Tada je bila 350 kn. A sve druge su ga probile, čak i drugoligaši. Ova dionica ima najviše prostora za rast i fundamentalno i tehnički. A kupuju i gospodari burze: Mirovinci.

glavnica joj je na cca 500 kuna, a nominala na 400 kuna

Ups… blokada

lijepo se postavite na ask kome KOEI ne valja. Mirovincu valja,al vama ne valja…on ne zna vi znate,on je glup vi ste pametni, nema šta… [bye]

Gubi frende, pa mislio sam da si pametniji, kakvi su ti ovo argumenti??

Pa valjda postoji razlog zašto koei nije dosegao 350 kuna, veli ivanka od sedam da bu bankrotirali.
Ima li kaj istine u njenoj priči i drži li ga ona na ovim razinama i krca se, kaj god da to znači?
[/quote]
Vrlo lako je zakljuciti.
Drukanje na dolje, trpas se.
Drukanje na gore, prodajes.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



KOEI je jedina dionica koja nije još probila dno iz Studenog 2008. Tada je bila 350 kn. A sve druge su ga probile, čak i drugoligaši. Ova dionica ima najviše prostora za rast i fundamentalno i tehnički. A kupuju i gospodari burze: Mirovinci.

glavnica joj je na cca 500 kuna, a nominala na 400 kuna

Ups… blokada

lijepo se postavite na ask kome KOEI ne valja. Mirovincu valja,al vama ne valja…on ne zna vi znate,on je glup vi ste pametni, nema šta… [bye]

Gubi frende, pa mislio sam da si pametniji, kakvi su ti ovo argumenti??

Pa valjda postoji razlog zašto koei nije dosegao 350 kuna, veli ivanka od sedam da bu bankrotirali.
Ima li kaj istine u njenoj priči i drži li ga ona na ovim razinama i krca se, kaj god da to znači?
[/quote]
ivanka7 je rekla da prodaje koei tamo na 200 kn ,samo ti njega slusaj…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



KOEI je jedina dionica koja nije još probila dno iz Studenog 2008. Tada je bila 350 kn. A sve druge su ga probile, čak i drugoligaši. Ova dionica ima najviše prostora za rast i fundamentalno i tehnički. A kupuju i gospodari burze: Mirovinci.

glavnica joj je na cca 500 kuna, a nominala na 400 kuna

Ups… blokada

lijepo se postavite na ask kome KOEI ne valja. Mirovincu valja,al vama ne valja…on ne zna vi znate,on je glup vi ste pametni, nema šta… [bye]

Gubi frende, pa mislio sam da si pametniji, kakvi su ti ovo argumenti??

Pa valjda postoji razlog zašto koei nije dosegao 350 kuna, veli ivanka od sedam da bu bankrotirali.
Ima li kaj istine u njenoj priči i drži li ga ona na ovim razinama i krca se, kaj god da to znači?
[/quote]

Lala frende, kao prvo nisam pametan nego poprilično glup, nije tajna. Ja vidio neki dan u SDA da kupuje mirovinac,vidio di je BV i PE, vidio di je bila na prethodnom dnu pa lijepo kupio i ja po 270 ni kriv ni dužan. Pametni su ovi kaj prodaju…valjda onda…ne znam, bumo vidli… A čuj… ak Ivana od 7 veli da buju bankrotirali, a kaj ti ja znam…. onda valjda Mirovinci bacaju moj i tvoj novac kroz prozor. A znaš nju… sve bu bankrotiralo osim HT-a. [undecid]

I'LL BE BACK


Lala frende, kao prvo nisam pametan nego poprilično glup, nije tajna. Ja vidio neki dan u SDA da kupuje mirovinac,vidio di je BV i PE, vidio di je bila na prethodnom dnu pa lijepo kupio i ja po 270 ni kriv ni dužan. Pametni su ovi kaj prodaju…valjda onda…ne znam, bumo vidli… A čuj… ak Ivana od 7 veli da buju bankrotirali, a kaj ti ja znam…. onda valjda Mirovinci bacaju moj i tvoj novac kroz prozor. A znaš nju… sve bu bankrotiralo osim HT-a. [undecid]

Hehe ovo za ivanku od sedam nema se kaj dodati

Ne bi se štel ispast i ja bedak, al kaj god da si uzeo prošli tjedan ošlo 10% gore, no dobro, razumno razlažeš – gledajući iz pozicije da je bik razdoblje počelo, no da ako nije – sjeti se kaj se…
Sad je sve, pa tako i koei jeftino još 50% ak je bikec dokuril. No ne tako davno u istoj galaksiji druge smo bitke gledali, isto one sa samim sobom, ali sa tamnom stranom.

jao našla se ekipa koja nije pratila končar već godinama pa sad trabunja o bankrotima. pa svi znaju da su se ameri i slovenci iskrcavali silom prilika. istresli su enormne količine, a u vrijeme Drivinog spektakla s mirovinskim stupovima koji su mu se obili o glavu, mirovinci su mirovali (zgodan termin) jer se znalo gdje će biti sutra. kupaca nije bilo da proguta tu količinu i zato i jest propalo u bunar. Ali Rade se vratio iz bunara pa je mnogima to sad čudno. Idući tjedan stiže se i dalekovod, jednojajčani bliznac Rade već dugo vremena. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

da li itko od vas pročitao pravilnik o ulaganju mirovinaca? ako nije nek si ga pročita i da molio bi sve koji slušaju ivanu7 nek se maknu odavde i nek ulože u kvalitetne dionice tipa mundus, pounje i ostale koje ona tipuje

ode to [lol] prvi nalog na 369. Rade je upravo reinkarniran, a odabrao je tajming najbolji, za Uskrs [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ode prodaja [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo nesto o pravilniku kada ga vec spominjes…

PRAVILNIK
O DODATNIM KRITERIJIMA ULAGANJA I INVESTICIJSKIM
OGRANIČENJIMA MIROVINSKIH FONDOVA

Članak 4.
(1) U vrijednosne papire izdane od strane dioničkih društava uvrštenih u ostale
kotacije, a izvan službene kotacije na burzi u Republici Hrvatskoj, dozvoljeno je
ulagati:
· u dionice koje u trenutku stjecanja imaju tržišnu kapitalizaciju veću od 750
milijuna kuna. Ukoliko se zbog promjene tržišnih cijena vrijednost tržišne
kapitalizacije dionice spusti ispod vrijednosti od 650 milijuna kuna primijeniti će
se odredbe članka 73. Zakona počevši od datuma nastanka promjene.
· u dionice koje u slobodnoj prodaji imaju manje od 20% izdanja ako je tržišna
kapitalizacija dionica u slobodnoj prodaji veća od 200 milijuna kuna.
(2) U navedene vrijednosne papire dozvoljeno je uložiti najviše do 15% imovine
obveznog mirovinskog fonda ili najviše do 30% imovine dobrovoljnog mirovinskog
fonda.
(3) Ukoliko je ulaganje u vrijednosne papire iz stavka 1. ovog članka jednog te istog
izdavatelja veće od 1% do najviše 2% imovine obveznog mirovinskog fonda, njihova
ukupna vrijednost ne smije prelaziti 10 % imovine obveznog mirovinskog fonda.
(4) Ukoliko je ulaganje u takve vrijednosne papire jednog te istog izdavatelja veće od
1% do najviše 2% imovine dobrovoljnog mirovinskog fonda, njihova ukupna
vrijednost ne smije prelaziti 15 % imovine dobrovoljnog mirovinskog fonda.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

slažem se ja Lala s tobom, al ja ti tipujem na bika. Tak je to kod mene sad, zapravo oduvijek i bilo… pa velim ti da sam glup, al sam zato zgodan i imam velki pimp… ovaj..biceps, pa se to valjda jedno s drugim krati… a ima nešto i u ovom kaj Lanica veli, ovi zakoni i to. To još nisam proučavao, nisam još tolko evoluirao. [embarass]

I'LL BE BACK


ode prodaja [bye]

Doci ce kroz par minuta, daj ne zezaj ih…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

probit će gornji boill na 320 kao da je od maslaca. ovo će eksplodirati

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close