KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
369,07
15.870
43
368,00
370,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da onaj tko ima casha koji mu nije potreban dogledno vrijeme(2-3 godine), moze samo trljati ruke sto vidi KOEI, ATPL i DLKV… na ovim razinama…

A koliko nas je istinski takvih koji ove sekunde mžemo reći "ovaj cash mi ne treba slijedeće 3 godine"? Deklarativno puno, no realno jako malo.

Resistance is futile! You will be assimilated!

Pozdrav burek investitorima…. [bye]

Deca, malo strpljenja nebi škodilo… Očito je da na kupnji nije samo retail… [huh]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Svaka kriza je prikrivena prilika [thumbsup]

tome "krize" i služe, da vrijednost iz ruku cvrčaka prijeđe u ruke mrava. što je na kraju krajeva i pravedno. oni koji su živjeli iznad mogućnosti budu kažnjeni i prodaju ono što su tako stekli za kikiriki. samo što u društvu ima puno više takvih tj. cvrčaka pa zato to dobije ime kriza umjesto prilika. jer je za masu budala to kriza, a prilika je samo za malobrojne koji upotrebljavaju mozak.

i like this gorgija! [thumbsup]


Iako je tesko gledati kako gubis novac svaki dan, ali sada je pravo vrijeme za kupovanje, dno je tu negdje, taman i da je na 1000, nisu ovo lose razine za ulaz, uvijek se da dokupiti.
Jeli cijena 180 ili 220 i nije neka razlika kasnije kada dode na zeljene razine.

Isto tako možemo reći da pad s 1000 na 200 nije neki, jer će doći opet nazad na te razine, onda po toj Vašoj logici zašto je itko prodavao dionice kad je crobi bio na 5300????
Pa valjda da u međuvremenu neku pinku zarada, kej ne?


Isto tako možemo reći da pad s 1000 na 200 nije neki, jer će doći opet nazad na te razine, onda po toj Vašoj logici zašto je itko prodavao dionice kad je crobi bio na 5300????
Pa valjda da u međuvremenu neku pinku zarada, kej ne?

Ne shvacam sto ste htjeli reci.

Prvo kazete da mi mozemo nesto reci(°Isto tako možemo reći da pad s 1000 na 200 nije neki°), pa zatim da to po mojoj logici, po kakvoj mojoj logici ako ste vi to rekli?
A na pitanje ste sami odgovorili pa nemam potrebe komentirati.

Ovih 1000 u mojoj recenici oznacava vrijednost Crobexa. A to da li ce doci opet KOEI na te razine od 1000kn, to nitko ne zna.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Kolega Giga je potpuno u pravu, za razliku od vas kolega Matija, koji [lol]

Naravno da će Končar doći na 1.000 kuna prije lil kasnije

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

hvala današnjim prodavateljima po 223 [lol]

Od 107 novih tramvaja, 73 s greškom

Norveška banka, čije je ime proglašeno poslovnom tajnom, otkrila je tehničke pogreške na modernim hrvatskim tramvajima konzorcija CROTRAM, zbog kojih bi mogao propasti cijeli posao prodaje 40 hrvatskih tramvaja Helsinkiju u Finskoj
Banka, koja bi trebala dati kredit Helsinkiju za kupnju tih tramvaja, u Hrvatskoj je platila Zdravku Beriću, direktoru tvrtke Prvomajska TZR (tvornica strojeva, zupčanika i reduktora), da istraži proces proizvodnje hrvatskog niskopodnog tramvaja, otkriva Jutarnji list.
Natječaj u Helsinkiju, na koji se prijavio i konzorcij CROTRAM još traje i nije poznato od koga će kupiti niskopodne tramvaje.
A Zdravko Berić je u ime norveške banke u kolovozu prošle godine obišao pogone Končara u Glini i Zagrebu. Tvornica Končar zbog toga ga je optužila za industrijsku špijunažu jer, kako navode, tim je postupkom prekršio Zakon o industrijskom vlasništvu.
U svom izvještaju banci Berić je naveo da od 107 niskopodnih tramvaja koji trenutno voze Zagrebom, 73 imaju grešku nastalu u proizvodnji.
Zbog čega im za četiri do pet godina prijeti pucanje postolja i skupi servisi. Upozorio je da su putnici konstantno u opasnosti, a tramvajskom prometu bi se mogao dogoditi potpuni kolaps.
Berić je u pogonima proučio proizvodnju i materijale te ustanovio da dijelovi od kojih se izrađuju tramvaji nisu dovoljno čvrsti. Učinio je to sedam milijuna eura vrijednim uređajem, atomskim apsorpcijskim mikroskopom koji, tvrdi, u konzorciju CROTRAM (sastavljenom od tvrtki Končar i Gredelj) nemaju.
Da stvar bude gora, dodaje, Končar i ZET su jako dobro upoznati s tim problemom, ali ne poduzimaju ništa nego rupe u metalnim dijelovima tramvaja skrivaju lakirnom plavom bojom.

Vaš link

Deca, ovi nekaj mutiju, pa ni Končar od jučer da bu pustil tramvaj sa serijskom greškom u promet

Pa velika je lova u igri, tko zna od koga je pokupio pinku da to napiše.

Moguće je da je čak i istina to što piše ali mislim da vjerojatnost za to nije preko 10%.

Samo pitanje je kako je on dospio u pogone?

izgleda da se neko nije stigao ukrcat u dionicu…..


izgleda da se neko nije stigao ukrcat u dionicu…..

Od danas će imat prilike k’o u priči.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close