KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 04:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
259,58
201.694
777
258,00
262,00
1,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje upišite svoj komentar…

Samo od KODT bi u konsolidiranom izvješću trebalo biti 15,5 mil kn dobiti za KOEI.

Neto dobit koju je tijekom prošle godine ostvario Končar D&ST iznosi 30,17 milijuna kuna i predstavlja povećanje za 32,63 posto u odnosu na rezultat pretprošle godine, što znači je marža neto dobiti Končar D&ST-a osjetno porasla.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/koncar-d_st-ostvario-visi-povrat-na-kapital,40926.html

Drage kolege, ja sam svoje kupovao po 199, 180 te ponovno na 203….

Hell is Empty and all the Devils are Here


Samo od KODT bi u konsolidiranom izvješću trebalo biti 15,5 mil kn dobiti za KOEI.

Cijelo vrijeme trubim da je izvještaj za KOEI vrlo dobar i nema apsolutno nikakvog razloga da se ne trži barem na razini ATGR-a

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Drage kolege, ja sam svoje kupovao po 199, 180 te ponovno na 203….

ispod 400 nema govora o prodaji……viktorija ju izmasakrirala….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Drage kolege, ja sam svoje kupovao po 199, 180 te ponovno na 203….

Jesi si kupio i maramice?

aha, evo ga alien to su tvoji trejderski nalozi??? [thumbsup] odradio si dlkv?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Cemu maramice Alien?
Mislim da je ovdje potencijal, nazalost drzavna firma, ali s obzirom da je drzavna jako dobro posluje. Ima koja drzavna da bolje posluje?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Cemu maramice Alien?
Mislim da je ovdje potencijal, nazalost drzavna firma, ali s obzirom da je drzavna jako dobro posluje. Ima koja drzavna da bolje posluje?

Sve to stoji samo se ja bojim da cemo mi jos roknut dolje kako stvari u zemlji stoje. Ne prizeljkujem i volio bih da je krizi kraj, ali bojim se da najgore nazalost jos nismo vidjeli.

@ inverter – nemam otvorenih naloga ni na kojoj dionici. Za sada. DLKV nisam ni priblizno odradio sto namjeravam

Svaka kriza je prikrivena prilika [thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Mislim da onaj tko ima casha koji mu nije potreban dogledno vrijeme(2-3 godine), moze samo trljati ruke sto vidi KOEI, ATPL i DLKV… na ovim razinama…
Iako je tesko gledati kako gubis novac svaki dan, ali sada je pravo vrijeme za kupovanje, dno je tu negdje, taman i da je na 1000, nisu ovo lose razine za ulaz, uvijek se da dokupiti.
Jeli cijena 180 ili 220 i nije neka razlika kasnije kada dode na zeljene razine.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close