KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

stavi se na kupnju na 150 i 100


Eto veselja opet… Ja ne vjerujem kakav jad od dionice

Kolega, pa cemu panika. Znamo svi da necemo gore dok se trend ne promjeni, zato nema smisla se zivcirati i nervirati, ljudi su previse izgubili pa pusu i na hladno. Pa vidite da ameri otvore sa -0.01% svi odmah lupaju po bidu ko ludi, a bid se spusti odmah 5%.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Eto veselja opet… Ja ne vjerujem kakav jad od dionice

Kolega, pa cemu panika. Znamo svi da necemo gore dok se trend ne promjeni, zato nema smisla se zivcirati i nervirati, ljudi su previse izgubili pa pusu i na hladno. Pa vidite da ameri otvore sa -0.01% svi odmah lupaju po bidu ko ludi, a bid se spusti odmah 5%.
[/quote]

O tome i pričam, ovo je psihoza već masovna

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nestala kupnja u potpunosti

kupnja je uvjek tu sam je ne vidiš….sam polako ovo je igra za strpljive pogle dlkv to je banana od dionice a uzmeš 30 % sam tak ak pratiš…doći će koei na svoje

Ma slažem se ja da je ovo vrhunska kupnja. Ali još je bolja po 170, a od 170 je još bolja po 150… Tako da još ne kupujem. Vidjeti ćemo tko će pogoditi. I onda netko kaže burza nije kladionica… jok

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ma slažem se ja da je ovo vrhunska kupnja. Ali još je bolja po 170, a od 170 je još bolja po 150… Tako da još ne kupujem. Vidjeti ćemo tko će pogoditi. I onda netko kaže burza nije kladionica… jok

Ovo je na žalost istina.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

nekaj se dobroga počelo šuškat


nekaj se dobroga počelo šuškat

… možda je gazda Victorije otišo na bolovanje dan dva…

I'LL BE BACK


nekaj se dobroga počelo šuškat

Je li na ovo misliš?

http://www.net.hr/novac/page/2009/03/17/0097006.html

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Mozda je koncar u zadnje vrijeme gadno stradao zbog ovog fijaska sa tramvajem !


Je li na ovo misliš?

http://www.net.hr/novac/page/2009/03/17/0097006.html

"Novom tramvaju se do sada zamjeralo da nije zadovoljio tehničke uvjete, a kao nedostaci su se navodili: premalo sjedala, loš dizajn i nedovoljno rukohvata."

Što se tiče interijera potpuno se slažem. Trebalo bi sankcionirati retardirane inžinjere koji su ga tako projektirali. To je tramvaj za 30 putnika a ne 200 koliko se nagura u njega. [angry]

Pogotovo to sa sjedalima, ne možeš ni normalno sjesti bez da ti se koljena dodiruju sa onim preko puta.


Pogotovo to sa sjedalima, ne možeš ni normalno sjesti bez da ti se koljena dodiruju sa onim preko puta.

Onda ih treba prodavati malim Fincima, a ne kršnim Balkancima. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close