KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi končarevci koji ne mogu preko TV-a pogledati intervju da dir.Darinkom Bagom na Kapital Network-u, u emisiji "Novi Pravac" imate isti na:

Nadam se da su pred nama ljepši dani i da je dionica prešla u čvrste ruke (AZ mirovinac). Niti jedna mi dionica nije donijela toliko radosti i tuge, kamo sreće da sam prodao sve na 800 kuna. Ipak se ne žalim, dokupljivao sam na ispod 400 i sada čekam bolje dane.
Valjda će nešto biti sa onim novim tramvajima, pisalo je da su Rumunji zainteresirani za njih. Po specifikacijama tramvaji bi odgovarali Bukureštu koji se nalazi u nizini i nema uspona.

Jednostavno nema gore, novi veliki nalozi samo dolaze na prodaju!!! [undecid]


Jednostavno nema gore, novi veliki nalozi samo dolaze na prodaju!!! [undecid]

Ekipa, ne razumijem zasto se nervirate. Skoro cijela Europa je u minusu, a Crobex je 2,6% u plusu. To je jedan jako jako dobar znak.
VElik nalog (nalozi) za prodaju KOEI ujedno znaci da je moguc nagli skok cijene kad on(i) prodju. A kako ima velikih prodavaca, ima i velikih kupaca, na vecim kolicina je 1% -/+ puno pa je jasno da oni ne grizu odmah, nego se malo nadmudruju. Mali se ne usude grickati, ali hoce vrlo brzo kad krene. Ali i ti nalozi ce proci i onda ce KOEI gore.

Kao sto rekoh … KOEI na 410: likvidnost privlaci likvidnost. Nikad se ne treba bojati velikih naloga na prodaju, ako je cijena OK. Bit ce netko tko upravo ceka takav nalog.



Jednostavno nema gore, novi veliki nalozi samo dolaze na prodaju!!! [undecid]

Ekipa, ne razumijem zasto se nervirate. Skoro cijela Europa je u minusu, a Crobex je 2,6% u plusu. To je jedan jako jako dobar znak.
VElik nalog (nalozi) za prodaju KOEI ujedno znaci da je moguc nagli skok cijene kad on(i) prodju. A kako ima velikih prodavaca, ima i velikih kupaca, na vecim kolicina je 1% -/+ puno pa je jasno da oni ne grizu odmah, nego se malo nadmudruju. Mali se ne usude grickati, ali hoce vrlo brzo kad krene. Ali i ti nalozi ce proci i onda ce KOEI gore.
[/quote]


Nadam se da su pred nama ljepši dani i da je dionica prešla u čvrste ruke (AZ mirovinac). Niti jedna mi dionica nije donijela toliko radosti i tuge, kamo sreće da sam prodao sve na 800 kuna. Ipak se ne žalim, dokupljivao sam na ispod 400 i sada čekam bolje dane.
Valjda će nešto biti sa onim novim tramvajima, pisalo je da su Rumunji zainteresirani za njih. Po specifikacijama tramvaji bi odgovarali Bukureštu koji se nalazi u nizini i nema uspona.

Mislim da je najveći potencijal za KOEI energetska strategija RH, odnosno gradnja energetskih potencijala i prijenosne mreže…

mmm….neko strpljivo akumulira koei već neko vrijeme. Netko veliki koji si može priuštiti
naloge plašljivce i kolateralnu štetu na njima…

I danan cudno kretanje cijene i nece lupati po asku.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

ajd nek neko stavi k/p

Surround all arround when it hits the ground


mmm….neko strpljivo akumulira koei već neko vrijeme. Netko veliki koji si može priuštiti
naloge plašljivce i kolateralnu štetu na njima…

Nažalost, izlazi onaj skrbnički PBZ-a. Ipak, to je i nama prilika za dokup!


mmm….neko strpljivo akumulira koei već neko vrijeme. Netko veliki koji si može priuštiti
naloge plašljivce i kolateralnu štetu na njima…


Taj netko se zove Mirovinski. Erste Mirovinski.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Sto bi reci da izlaze, ima netko nekakav info? Bome cemo se nacekati dok izadu…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close