KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 13:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
252,28
35.824
142
252,00
256,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li se danas opet veliki dečki igraju "skrivača"?

Surround all arround when it hits the ground

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/koncar-ei-dobit-ove-i-iduce-godine-priblizno-ista%2c-dionice-na-sluzbeno-trziste,32729.html

ima novosti….

na 4300 sve prodajem...

zvuči više nego dobro za ova turbulentna vremena…

????????????????? NIJEDNE TRANSAKCIJE


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/koncar-ei-dobit-ove-i-iduce-godine-priblizno-ista%2c-dionice-na-sluzbeno-trziste,32729.html

ima novosti….

Šta , ova vijest je za komada ?

na 4300 sve prodajem...

Bome ne vjerujem da mozemo zahvaliti toj vijesti sto se danas lupa ovako pa asku, sve mi se cini da netko zna nesto, jer ipak se previse lupa po asku.
Ima netko neku drugu ideju?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Bogami skupo neko skijanje kad Kiki ovako trese po bidu na 400,00. Možda u Abu Dhabi ide, košta to..

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

U prosincu ERSTE OMF je kupio gotovo 20000 komada, te je trenutno iznad AZ u top10. Obzirom na projekcije vrlo dobrog poslovanja grupe Končar i u 2009. ovo je za ERSTE više nego odličan ulaz.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Pa ljudi, ja ne znam sta je vama? Zar ne vidite priliku u ovoj dionici…inače pretplatnik sam jedne veoma cijenjene web stranice sa prognozama u kretanju cijena dionica pa cu vam citirat clanak od 18.12.2008. :
Proizvod jučerašnje trgovine je solidan skok cijene Končar Elektroindustrije d.d. (KOEI-R-A) od preko 7%. Cijena ove dionice je definitivno pobjedila jučerašni tržišni prosjek.

Cijena KOEI-R-A je trenutačno pozicionirana oko vrijednosti središnjeg pojasa T-3 Trend Pojas Indikatora. Ovaj indikator predstavlja i potencijalni otpor ka daljnjem usponu cijene ovih dionica. Ako cijena danas ili u narednim danima uspje da probije ovaj nivo, onda možemo očekivati nastavak uspona prema sljedećem nivou otpora od Kn. 444.92.

Ako malo dataljnije pogledamo grafikon KOEI-R-A, možemo uočiti naznaku formiranja tehničke formacije «reverse head and shoulders». Ova formacija označava dno u kretanju cijene. Već možemo vidjeti moguću kreaciju lijevog ramena i glave i ostaje nam da vidimo da li će se uspješno formirati desno rame. U slučaju da se ova formacije de facto razvija, onda možemo projecirati budući smjer kretanje cijene a to bi se odvijalo u sljedećim sekvencama:

Nastavak rasta prema 444.92, tj. necline-a ove formacije.
Korekcija prema 366 -339.
Ponovni uspon prema 444.92, tj. formiranje lijevog ramena.
Proboj nivoa od 444.92 i nastavak uspona prema nivou od 590-600.

prilika dobra kupaca malo premalo, novaca još manje!! [sad]

sve najbolje u Novoj Godini dioničarima koei-a, nadam se skoku od 10 posto do 15.1.2008.

Hvala kolega na lijepim željama. Također i ja svim imaocima Končara želim uspješnu 2009 tu.
Iako bi mene tek porast od 125% posto vratio na 0, ali eto i 10% bilo bi lijepo.
fish

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close