KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 15:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
258,04
149.408
579
258,00
260,00
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ja cekam ispod 300 i to dosta ,nema zurbe ,kriza je tek pocela.


Kriza je pocela stanovnistvo,na trgovinu,na gospodarstvo i ono najgore smo odradili,a na dionicama se blizi kraju po meni…to blizi se kraju mislim da tamo oko 3 mjeseca 2009-e ide oporavak….do tada se vrtimo oko 1500-2000 Crobex,a mi oko 300-400kn.

[/quote]
Zar je kriza već počela ?
Kud prije?
Znači da je vrijeme za iskrcaj….ili da još malo pričekam?
Ipak hvala.

čuvaj svoju metlu




Ja cekam ispod 300 i to dosta ,nema zurbe ,kriza je tek pocela.


Kriza je pocela stanovnistvo,na trgovinu,na gospodarstvo i ono najgore smo odradili,a na dionicama se blizi kraju po meni…to blizi se kraju mislim da tamo oko 3 mjeseca 2009-e ide oporavak….do tada se vrtimo oko 1500-2000 Crobex,a mi oko 300-400kn.

[/quote]
Zar je kriza već počela ?
Kud prije?
Znači da je vrijeme za iskrcaj….ili da još malo pričekam?
Ipak hvala.
[/quote]
Ma kakva kriza,ja je nisam jos nigdje osjetio osim na svom portfelju, ali i to je i tako relativno.

OVaj na 320-310 vec 10 dana nas brani, brani sebe ne nas, ali…hvala mu! [pray]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Giga, relativno ti je to, mozda sav lud sretan skuplja dobru dionicu za kikiriki, a mozda zna nesto sto mi ne znamo.Mirovinci bas i nisu tako siroke ruke na drugim likvidnim…..

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Mislim da je ovo trenutno najbolja i najsigurnija kupnja na cijeloj burzi, a izvještaji koji će slijediti bez obzira na krizu će to potvrditi. Možda su neki građevinari i brodari sada isto tako cjenovno povoljni, ali ako pogledate period koji dolazi… da ne bude zabune u portfelju imam 2 brodara

Surround all arround when it hits the ground


Mislim da je ovo trenutno najbolja i najsigurnija kupnja na cijeloj burzi, a izvještaji koji će slijediti bez obzira na krizu će to potvrditi. Možda su neki građevinari i brodari sada isto tako cjenovno povoljni, ali ako pogledate period koji dolazi… da ne bude zabune u portfelju imam 2 brodara

Daj probaj to potkrijepiti nekim činjenicama. Hvala!

P.S. ja imam još samo jednog brodara [thumbsup]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA



Mislim da je ovo trenutno najbolja i najsigurnija kupnja na cijeloj burzi, a izvještaji koji će slijediti bez obzira na krizu će to potvrditi. Možda su neki građevinari i brodari sada isto tako cjenovno povoljni, ali ako pogledate period koji dolazi… da ne bude zabune u portfelju imam 2 brodara

Daj probaj to potkrijepiti nekim činjenicama. Hvala!

P.S. ja imam još samo jednog brodara [thumbsup]
[/quote]

Ne mogu naći članak gdje je rečeno od strane analitičara da još od prije ovih s.anja imaju ugovorene poslove za narednih 9 mjeseci, znači izvrsni izvještaji za predstojeće kvartale, a do tada će doći i do smirenja na tržištima i promjene trenda. Dionica gotovo da i nije pala ispod 300 kn, za razliku recimo od DLKV, a i kupuju ju veliki skrivenim nalozima. Svako malo g. Petrov objavi da ju kupuje određeni mirovinac. Brodari će se oporaviti to je sigurno, samo je pitanje koliko.

Surround all arround when it hits the ground

Nemam brodara. Mislim da ce izvjestaj biti u skladu sa prijasnjima, nista extra nije napravljeno…a uostalom izvjestaji ne odreduju cijenu dionica sljedecih 6 mjeseci, vec samo psihologija i futuresi.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Nemam brodara. Mislim da ce izvjestaj biti u skladu sa prijasnjima, nista extra nije napravljeno…a uostalom izvjestaji ne odreduju cijenu dionica sljedecih 6 mjeseci, vec samo psihologija i futuresi.

Slažem se,ali je ipak bolje imati zdravu firmu u portfelju, nego gubitaša, jer fundamenti, ipak na kraju dođu na svoje. Recimo Zdenki cijena stagnira, samo nije baš interesantna kupcima i sumnjam da će skočiti 100%.

Surround all arround when it hits the ground

Sada sam tek isao malo pogledati tko to stoji na kupnji zadnjih mjesec dana i pravi se bedast i skuplja.
Uglavnom Obvezni Erste i AZ deru ko ludi. Ne sale se oni bas.
Samo ne znam tko prodaje,pa zar samo mali prodaju kada nitko iz TOP 10 ne izlazi?

Kada je mjesto broj 9 ulazilo, PBZ?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

iznenađenje …….KOEI napokon krenu u pravom smijeru…. [proud]

na 4300 sve prodajem...

Neko izlazi,samo mi nije jasno koliko taj ima dionica.Kad pomislim da je gotovo sa iskrcavanjem lola izroni i potuče kupnju,nisu to mali [sealed]


Neko izlazi,samo mi nije jasno koliko taj ima dionica.Kad pomislim da je gotovo sa iskrcavanjem lola izroni i potuče kupnju,nisu to mali [sealed]

Pa isto kao i na svim drugim likvidnim dionicama, OIF-ovi se svakodnevno bore s isplatama i prodaju ono gdje uvijek ima kupca. A ovakvi dani kada mali ko sumanuti skidaju s aska, OIF-ovima odlično dođu, a ono što ne prođe na asku onda istresu kad se mali naguraju na bidu.
Samo što su ovdje (donekle) i mirovinci na kupnji, puno bolja situacija nego na drugim dionicama, usporedni graf kretanja cijene ove i drugih dionica u zadnjih mjesec dana o tome puno govori.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close