KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kapitalizacija 10% tako da malo odemo dolje i veliki nalog na 690,00 360 komada…
Ali dobro nije to ni tako lose…
Ne kuzim zasto se prodaje tako jeftino kada ce za koji dan biti puno skuplje, pa 700,00 kn za KOEI je odlicna cijena…ali dobro…
Na koliko je procjenjen od kolega analiticara?

1060 kn otprilike

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

Kada će Končar doći na svoje mjesto,ovo je samo tužno za gledati,kako se pati. [undecid]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Kada će Končar doći na svoje mjesto,ovo je samo tužno za gledati,kako se pati. [undecid]

ne znam za koncar, ali znam da ja patim [bye]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Eee Arape crni sine, umjesto da se mi obogatili na ovoj našoj nafti mi se ukapili u razne neprirodne plinove…

Ajde malo svrati do mene opet možda nas krene odmah – tko nas razdvoji uopće 🙂

nema mi druge nego se zae..ti

…pa koliko vidim Arap ima tako dobar avatar da mu sigurno ne može biti loše… [rolleyes]

kako Arap očito pati (kao i Končar) onda se pokušava tješiti sa avatarima…

ali to samo zamagljuje oči nepotrebno.. vrati šeika crni sine, doći će odmah nafta u naše ruke

nema mi druge nego se zae..ti

obrisano

nema mi druge nego se zae..ti


kako Arap očito pati (kao i Končar) onda se pokušava tješiti sa avatarima…

ali to samo zamagljuje oči nepotrebno.. vrati šeika crni sine, doći će odmah nafta u naše ruke


zasad cu si si ipak maglit oci, da barem danas ne vidim kaj se desava, dapace, skinut cu naocale da nis ne vidim

“Please, God, Just One More Bubble.”

ocigledno netko od stranaca izlazi na 600, uplasen stanjem u sad ili pak priprema novce za tamo.nikome nista, ako nemate kesa.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford



Kada će Končar doći na svoje mjesto,ovo je samo tužno za gledati,kako se pati. [undecid]

ne znam za koncar, ali znam da ja patim [bye]
[/quote]

Ni samom mi nije lako u ovim trenucima,samo taj trenutak predugo traje. [bye]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

po lojtrici gor’ po lojtrici dol…

Cuore Sportivo

Malo nas je,al nas ima ,,, [cool] [cool] [cool]

POKRET OTPORA

New Report

Close