KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Duser:

http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=20179152&postcount=507

Za one koji ne znaju ovo je fotkano u samom centru grada. Zgrada lijevo je glavni zeljeznicki kolodvor u Helsinkiju [thumbsup]

A vid ovo. Snimljeno u ZG. Hvala autoru i nadam se da se neće ljutit što sam postao link…

http://img404.imageshack.us/img404/133/dsc00225lk0.jpg

Sad kad nam dionice roknu jedno 20%… [lol] [lol] [lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Alien: ” Duser: ” http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=20179152&postcount=507 ” Za one koji ne znaju ovo je fotkano u samom centru grada. Zgrada lijevo je glavni zeljeznicki kolodvor u Helsinkiju [thumbsup] ” A vid ovo. Snimljeno u ZG. Hvala autoru i nadam se da se neće ljutit što sam postao link… http://img404.imageshack.us/img404/133/dsc00225lk0.jpg Sad kad nam dionice roknu jedno 20%… [lol] [lol] [lol]

Dobra slika! [lol] [lol] [lol]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Alamo: ” a kaj? ti si ko bil u Finskoj? [lol] [lol] Kolko si ono vozil brže od dopuštenog….[tongue] ” U Finskoj sam pazio. U Norveskoj sam se malo zaigrao i na mjestu gdje je bilo ogranicenje 60 mene murja sklepala laserom na 71. Kazna je trebala biti 2900 NOK, no kak sam cendral i objasnjaval kak smo jadna zemlja oprostise mi 1 kmh pa sam platil kategoriju kazni nize: 1600 NOK. Za lakse pretvaranje NOK u kune napisi u google search 1600 NOK in HRK i dobis pretvorbu [smiley]

Uuu koja kazna za tih sitno km :((
Dakle kod nas je đabalesku[undecid]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

pošto nitko nije stavio, evo vam koja nova vijest
ZAGREB, 9. svibnja 2008. (Hina) – Potpisivanjem Povelje o suradnji Sofije i tvrtke ‘Končar’ danas je u palači Dverce učinjen prvi korak prema suradnji Zagreba i Sofije u nabavi tramvaja, priopćeno je danas iz Ureda zagrebačkog gradonačelnika.
Vaš link


pošto nitko nije stavio, evo vam koja nova vijest
ZAGREB, 9. svibnja 2008. (Hina) – Potpisivanjem Povelje o suradnji Sofije i tvrtke ‘Končar’ danas je u palači Dverce učinjen prvi korak prema suradnji Zagreba i Sofije u nabavi tramvaja, priopćeno je danas iz Ureda zagrebačkog gradonačelnika.
Vaš link

To je vijest…

na 4300 sve prodajem...


Eh, balkanac uspije skorumpirat i Norvežane. Pa ljudi moji, kud to vodi. [undecid]

Kaj bi ih korumpiral. Nije mi palo na pamet ponuditi im ikakvu mitologiju. Si lud? Prosjecne place u Norveskoj su izmedju 30 i 35k NOK pa ih ti podmiti ak imas jaja. [wink] Samo sam slozio janjece-molecivu facu, objasnio iz kakve sam prcije dosao i koliko km prosao da im vidim zemlju pa su se smilovali [smiley].


pošto nitko nije stavio, evo vam koja nova vijest ZAGREB, 9. svibnja 2008. (Hina) – Potpisivanjem Povelje o suradnji Sofije i tvrtke ‘Končar’ danas je u palači Dverce učinjen prvi korak prema suradnji Zagreba i Sofije u nabavi tramvaja, priopćeno je danas iz Ureda zagrebačkog gradonačelnika. Vaš link

trziste je po obicaju fantasticno odreagiralo na vijest

“Please, God, Just One More Bubble.”


Centurion: ” pošto nitko nije stavio, evo vam koja nova vijest ZAGREB, 9. svibnja 2008. (Hina) – Potpisivanjem Povelje o suradnji Sofije i tvrtke ‘Končar’ danas je u palači Dverce učinjen prvi korak prema suradnji Zagreba i Sofije u nabavi tramvaja, priopćeno je danas iz Ureda zagrebačkog gradonačelnika. Vaš link ” trziste je po obicaju fantasticno odreagiralo na vijest

možda zato ne padamo previše??[shocked]

Promet je stvarno žešća mizerija – 27.523,60 kn. Kaj svi spavaju ili [yawn]…

You either do it right or you get eliminated!

12.05.08. 13:04:00 NEWS-H5128428

Uprava Končar-elektroindustrije predlaže raspored dobiti u rezerve

ZAGREB, 12. svibnja 2008. (Hina) – Končar Elektroindustrija (EI) održat će 18. lipnja Glavnu skupštinu dioničara na kojoj, među ostalim, Uprava planira predložiti raspored lanjske neto dobiti u rezerve.

Kako se navodi u pozivu za Skupštinu objavljenom u Narodnim novinama, Končar Elektroindustrija ostvarila je u prošloj godini 146,65 milijuna kuna prihoda te neto dobit u iznosu od 17,3 milijuna kuna.

Uprava i Nadzorni odbor predlažu da se od prošlogodišnje neto dobiti 8,2 milijuna kuna rasporedi u statutarne rezerve te isto toliko u ostale rezerve, a 5 posto dobiti izdvoji u zakonske rezerve.

Skupštini će se također predložiti donošenje odluke o fiksiranju kamatne stope na 4,5 posto godišnje u Ugovorima o prodaji dionica radnicima Končara za društva Končar-Elektronika i informatika, Končar-Metalne konstrukcije i Končar-Električna vozila, navodi se u pozivu.

Naime, u postupku vlasničkog restrukturiranja društava koncerna Končar primjenom radničkog dioničarstva sklopljeni su s radnicima u prosincu 2007. ugovori o prodaji dionica uz obročnu otplatu. Tada je dogovoreno da se rata uveća za kamatu u visini eskontne stope Hrvatske narodne banke, koja je u vrijeme zaključenja ugovora iznosila 4,5 posto, a od 1. siječnja ona je uvećana na 9 posto.

Koordinacija sindikata Končara stoga je uputila zahtjev da se kamatna stopa za navedene ugovore fiksira na 4,5 posto godišnje, objašnjava se u pozivu

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

(378)
Na temelju članka 277. st. 2. Zakona o trgovačkim društvima (NN br. 111/93,121/99, 52/00 i 118/03) i članka 34. Statuta KONČAR – ELEKTROINDUSTRIJE d.d., Zagreb, Fallerovo šetalište 22, Uprava Društva saziva

GLAVNU SKUPŠTINU
KONČAR – ELEKTROINDUSTRIJE d.d., koja će se održati 18. lipnja 2008. u 12 sati u prostorijama Končar – Elektroindustrije d.d., Fallerovo šetalište 22, Zagrebu, soba 407-8.
Dnevni red:
1. Otvaranje Glavne skupštine i verifikacija nazočnih dioničara.
2. Izvješće Uprave o stanju društva u 2007. god.
3. Izvješće Nadzornog odbora o nadzoru nad vođenjem poslova Društva u 2007. god.
4. Informacija o temeljnim financijskim izvješćima za 2007. godinu s izvješćem revizora.
5. Donošenje odluke o raspodjeli raspoložive dobiti.
6. a) Donošenje odluke o davanju razrješnice članovima Uprave društva za 2007. god.
b) Donošenje odluke o davanju razrješnice članovima Nadzornog odbora za 2007. god.
7. Donošenje odluke o imenovanju revizora za 2008. god.
8. Donošenje odluke o visini kamate u ugovorima o prodaji dionica u društvima Končar – Metalne konstrukcije d.d., Končar-INEM d.d., Končar – Električna vozila d.d.
9. Donošenje odluke o nagradi za rad u Nadzornom odboru.
10. Donošenje odluke o izboru članova Nadzornog odbora.

http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18053obavijest0000378%2Ehtml

Evo nakon što se tramvaj 2263 u lipnju vrati iz Helsinkija, a situacija sa terena govori u prilog Crotramu, na jesen tramvaj ide u Bugarsku na promotivne vožnje. Usput u jesen na Innotransu, najvećem sajmu za željeznice u Berlinu, bit će izložen cijeli tramvaj na Končar štandu.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close