KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 03:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
370,18
24.062
65
370,00
372,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a ja taman prodao prije neki dan…. [yawn]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


a ja taman prodao prije neki dan…. [yawn]

Pa kako ti je to palo na pamet sada kada rastemo… Šteta…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

[color=black][/color] KOEI je kratica za Končar elektroindustrija . Koja je za dionicu koja isplačuje dividendu.

Može odgovor? Hvala

sanja


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8273a14e-9b3a-40ad-a3a3-c8d61e41d11e&ref=lastadd “Društvo Končar – Elektronika i informatika na svojoj će Glavnoj skupštini donijeti odluku o isplati dividende od 71,25 kuna po dionici. U 2007. društvo je ostvarilo 155,5 milijuna kuna ukupnih prihoda, a dobit je nakon oporezivanja bila 13,4 milijuna kuna. Za isplatu dividende izdvojit će se 8,8 milijuna kuna, dok će 2,6 milijuna kuna ostati neraspoređeno.” ??? 71,25???? Am I missing something??? [shocked][shocked][shocked]

pročitajte malo bolje, nema dividende za vlasnike KOEI-R-A dionica, mada bi i ja volio da ima..

Heaven or Las Vegas

Ali je za nas koji smo lani postali radnici – dioničari. He, he. Pokrit će ratu otplate i još će ostat nekih 16 kn po dionici za čevape[cool][lol] . Samo me zanima koliko će KEV dati….

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

giga:

a ja taman prodao prije neki dan…. [yawn]

Pa kako ti je to palo na pamet sada kada rastemo… Šteta…

Pa evo nas opet na razini na kojoj sam prodao pa i nize cak…
Steta za dividendu…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


DiAbLeRo: ” giga: ” a ja taman prodao prije neki dan…. [yawn] ” Pa kako ti je to palo na pamet sada kada rastemo… Šteta… ” Pa evo nas opet na razini na kojoj sam prodao pa i nize cak… Steta za dividendu…

sigurno ti je sada lakše[undecid]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


[color=black][/color] KOEI je kratica za Končar elektroindustrija . Koja je za dionicu koja isplačuje dividendu. Može odgovor? Hvala

Končar elektronika i informatika -> KOIN-R-A

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Znači da sumiramo od dividende za vlasnike KOEI-R-A dionice ništa ili se još ne zna, što od to dvoje?


Znači da sumiramo od dividende za vlasnike KOEI-R-A dionice ništa ili se još ne zna, što od to dvoje?

Mislim da nema dividende, barem nije bilo do sada.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


zems2007: ” Znači da sumiramo od dividende za vlasnike KOEI-R-A dionice ništa ili se još ne zna, što od to dvoje? ” Mislim da nema dividende, barem nije bilo do sada.

Nema je za imatelje KOEI-R-A. Samo za imatelje dionica firmi koje dijele dividendu. To su one koje su provele radničko dioničarstvo sa 25%-1 dionicu. Sad iz dividende ljudima pokrivaju iznos kredita a te iste dionice. Uprave usput, ko bi rekao, pomažu i sebi jer su i članovi uprava radničkim dioničarstvom stjecali dionice pojedinih društava.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Nema je za imatelje KOEI-R-A. Samo za imatelje dionica firmi koje dijele dividendu. To su one koje su provele radničko dioničarstvo sa 25%-1 dionicu. Sad iz dividende ljudima pokrivaju iznos kredita a te iste dionice. Uprave usput, ko bi rekao, pomažu i sebi jer su i članovi uprava radničkim dioničarstvom stjecali dionice pojedinih društava.

I nije bas nesto dobro za dionicare koei,koji svoje dionice kupili za kes a ne mogu sudjelovati u dobiti drustava.
[sealed]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close