KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 02:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
370,22
23.694
64
368,00
370,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ogromne količine prolaze. Imamo i dobrog kupca na ovoj cijeni[thumbsup]


Ogromne količine prolaze. Imamo i dobrog kupca na ovoj cijeni[thumbsup]

Prodaju manji fondovi koji trebaju lovu da isplate ljude koji povlaće udjele, i marginaši. Kupaca po ovakvim cijenama sigurno ima. Mislim da neki fondovi koji su u boljoj poziciji ovo kupuju. Možda mirovinci[undecid]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/dionica-koncara-je-potcijenjena%2c-preporuka—kupiti!,13116.html

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/dionica-koncara-je-potcijenjena%2c-preporuka—kupiti!,13116.html

Ajme meni …sutra ću biti prvi na prodaji ….koju god dionicu HYpo analizira dan poslje njoj ne gine Tsunami….

na 4300 sve prodajem...

Da, Hypo – baš super. Nisu li oni nekad bili u Top 10[angry] [rolleyes]….

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Hypo preporučuje da je podcijenjena,kako su otkrili toplu vodu,pa što se ne postave na kupnju kada su tako oduševljeni kako je prejeftina.
Ali to mi znamo i bez njih,samo što smo mi sitni da održimo cijenu. Nakon crnog ponedjeljka evo zelenijeg utorka,a slijedećih dana bi moglo se polako oporavljati cijelo tržište,pa se zazelenimo. Samo je potpora na ovoj dionici dosta slabašna,za razliku od nekih drugih.[yawn]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Hypo preporučuje da je podcijenjena,kako su otkrili toplu vodu,pa što se ne postave na kupnju kada su tako oduševljeni kako je prejeftina. Ali to mi znamo i bez njih,samo što smo mi sitni da održimo cijenu. Nakon crnog ponedjeljka evo zelenijeg utorka,a slijedećih dana bi moglo se polako oporavljati cijelo tržište,pa se zazelenimo. [color=blue]Samo je potpora na ovoj dionici dosta slabašna,za razliku od nekih drugih[/color].[yawn]

KOEI je super likvidna dionica i fondovima super dođe da je prodaju i dođu do love. Mislim da će i u nastavku biti velikih prometa na istim ili sličnim razinama cijene.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

FER i Končar EI potpisali Sporazum o suradnji
15/04/2008

Zagrebački Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER) i Končar – Elektro-industrija (EI) potpisali su danas Sporazum o suradnji na području obnovljivih izvora energije, objavili su iz Končara EI.

Temeljem sporazuma FER i Končar EI će provoditi aktivnosti u cilju promocije obnovljivih izvora energije, obrazovanja kadrova, znanstvenih istraživanja, primjene rezultata znanstvenih istraživanja za razvoj proizvoda, stvaranja centra izvrsnosti obnovljivih izvora energije te drugih aktivnosti koje pridonose javnom statusu obnovljivih izvora energije i stjecanju znanja o novim materijalima, procesima i tehnološkim rješenjima.

Prema Sporazumu, FER će izgraditi i opremiti Laboratorij za obnovljive izvore energije, obavljati istraživanja u okviru znanstvenih projekata koje sufinancira Hrvatska i međunarodne institucije iz područja obnovljivih izvora energije.

FER će također organizirati poslijediplomske studije i doktorske studije te specijalizacije iz područja obnovljivih izvora energije.

Končar EI će u okviru vlastite laboratorijske infrastrukture provoditi primijenjena istraživanja te razvoj opreme i postrojenja na području izgradnje i primjene obnovljivih izvora energije.

Za provođenje Sporazuma zaduženo je posebno operativno tijelo Savjet za obnovljive izvore energije koji sačinjavaju po dva predstavnika FER-a i Končara.

Zadatak Savjeta je promocija obnovljivih izvora energije, poticanje aktivnosti kroz projekte, izrada konkretnih aneksa Sporazuma, praćenje izvršenja ugovorenih aktivnosti i unapređenje Sporazuma, navodi se u priopćenju.
Hina

Ignore: KressoM, delux

[color=blue]Stanje 15.04.2008.[/color]
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 208.763 8,12 Skrb. račun
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 132.748 5,16 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 103.814 4,04 Skrb. račun
8. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
9. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 29.222 1,14 Skrb. račun
10. ZEC BRANISLAV 22.267 0,87 Osnovni račun
Ukupno: 79,94
Nema promjene od 11.04.2008.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Kako se proizvodi naš najnoviji tramvaj
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3059320/showPhotoSerie.do

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Kako se proizvodi naš najnoviji tramvaj
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3059320/showPhotoSerie.do

Kakva postojenja,i vrijedne ruke,a kad se male ruke slože,sve se može,sve se može. [thumbsup][thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

evo još štampice[proud]
http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=29771&Itemid=59

New Report

Close