KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4bd5e849-367e-4f7e-93d7-e021d550115c&open=sec

kad ce nas koei pocet pratitit strane teh indexe[thumbsup]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Alamo:
” I na kraju, KOEI je institucija, vjerojatno najjači inženjerski kadar u državi, ima svoj institut, ali dok se ne riješe socijalizma u glavama i načinu rada ne mogu biti u rangu s velikanima ovog biznisa. Fisherman, ti znaš o kome govorim…. ”
više,manje je tako. Ali ipak stvari se mjenjaju. Stari kadar ide u penzije mladih je ipak zadnje vrijeme sve više. Naravno, mladih školovanih ljudi. Uvjeti rada su sve bolji. Core biznis je definitivno energetika i transport. Na tom polju, nakon novog vlaka ove godine, nema više kompleksa prema drugim proizvođačima. Marketing i bankovna podrška prodaji je druga priča. Tu bi Upava ali i Država trebala pomoći. Glupo je da HABOR ne podržava plasman vozila na treća tržišta. Nažalost neke državne novčarske institucije nemamo…

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Jest, moj je razlog mnogo prozaičniji. Ja sam srušio s 1200 i nešto, na 630, ja se iskrcavam danima, tjednima i mjesecima. Ja sam ubacio štakore u vjetrogenerator, i ja sam podmetnuo miševe s lončićima u trajvane da stvaraju buku u Helsinkiju. Da li sam nešto zaboravio. Uzmi Kostolanyevu knjigu i pročitaj. Djeluj kontra mase, i ne slušaj fond analitičare. Po meni, jedna od najperspektivnijih dionica na ZSE. Moja namjera je bila samo upozoriti mlade ulagače da ne puše ove medijske fore i procjene. Trenutni trend je padajući, kad ćemo se vratiti nitko ne zna. TA ne vrijedi. Imaš nekoliko fondova koji se iskrcavaju, THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN, pa neki PBZ skrbnički, , pa RBA skrbnički, a nisam siguran da li je HAAB vani. @sava Otkud ti znaš da je istinita Stojićeva tvrdnja o vrijednosti KOEI, taj što je rekao sve je kasnije uvaljivao naivčinama s burze (i meni jednom :-)) I na kraju, KOEI je institucija, vjerojatno najjači inženjerski kadar u državi, ima svoj institut, ali dok se ne riješe socijalizma u glavama i načinu rada ne mogu biti u rangu s velikanima ovog biznisa. Fisherman, ti znaš o kome govorim….

mislim da si pogriješio.
FA “ne vrijedi”- dionica je pri ovoj cijeni taman, čak i lagano podcijenjena, ali cijena i dalje pada.
TA vrijedi- sell signal odavno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ajde Vlad objasni ti meni i FA i TA za KOEI…
inače Alamo je odlično opisao trenutnu situaciju na KOEI

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

tako je Vlad1111, majstore haikua.
Pogriješio sam, stisnuo T umjesto F. [wink]

Cijeli ovaj pad treba gledati u drugom smislu i smjeru. Kupovat ćemo po cijenama kakve nisu ni u Uzbekistanu na burzi. Pa ja sam imao par storina KOEIja, sad nemam ni jedan, sve sam rasprodao na 85x,xx
A prosjek mi bio na 990. I sad nek mi neko izračuna kolko sam popušio, a kolko sada ne pušim. Zatvorio margin prije nekoliko tjedana. Imam još jedan i ne sekiram se. Ali, samo želim reći, Iveka123 smo u top stavljali, da je druker, da je ovo, da je izdajica, da je protuha. A, Ivek je samo bio u pravu….[smiley]

Pessimism Is Your Friend


ajde Vlad objasni ti meni i FA i TA za KOEI… inače Alamo je odlično opisao trenutnu situaciju na KOEI

ta- definitivan signal za prodaju oko 01.03., cijena ca 880-890.
fa- dugo je, ne da mi se.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Pa pogledaj samo febin avatar boli ga glava već od burze[lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

sick of it all
[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ma febo je gud gaj.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

bolje gaj nego gej [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

Ljudevit Gej
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

[lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close