KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa zemlja na Jankomiru vrijedi kao 70% koei-ja danas ….[thumbsup]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Da vas malo ubijem u pojam. Na početku godine KOEI vrijedi 1220 kuna. Danas 739 kuna. Pad od 39,43 %.

Nemojte padati u bed. Kada se preokrene trend i bikovi krenu u galop biti će i bolje.
Inače ERNT je pao 21.05% sa 3420 na 2699, a daju i veliku dividendu.

A šta mislite zašto dijele dividendu?
I to je izvanredna dividenda, dakle redovna je 20 tak Kn po dionici, mislim da je dijele samo da zaustave pad cijene.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Kad će Godišnji Financijski Izvještaj za KOEI ??? do kada je rok do kraja mjeseca ili ?

sve je lako kad si mlad :)


Kad će Godišnji Financijski Izvještaj za KOEI ??? do kada je rok do kraja mjeseca ili ?

mozda sutra, a najkasnije u ponedjeljak…. sudeci prema dosadasnjoj praksi

“Please, God, Just One More Bubble.”

Sve dionice idu gore osim Koei-a ! Možda netko već ima povlaštenu informaciju…..

na 4300 sve prodajem...

Da imam 1-2 mil kn sve bi kupio sad po ovim cijenama i za 2 godine bi imao cc 250 %.
Bez imalo straha.Ovo su j…… igre na Končaru.

Zamislite koliko je Floki izgubio na ovoj dionici , neki sam dan računao cca 135 714 komada,
1350 kn je bila top a sad je 750 kn , pa izračunajte….

Ako on ima strpljenja imat ću i ja , ovo će biti dobra firma za neko vrijeme

Ja vam samo kažem zapamtite danasnji datum,cijenu i pogledajte za cc.2 godine.
Ja a i puno vas nemamo od toga nikakve koristi. Jer nemamo sredstva za kupiti. Mislim na malo veće količine. Ali oni koji imaju ti dobro znaju koliko Končar vrijedi.
Bago i njegovi jako dobro znaju koliko vrijedi.


Ja vam samo kažem zapamtite danasnji datum,cijenu i pogledajte za cc.2 godine.
Ja a i puno vas nemamo od toga nikakve koristi. Jer nemamo sredstva za kupiti. Mislim na malo veće količine. Ali oni koji imaju ti dobro znaju koliko Končar vrijedi.
Bago i njegovi jako dobro znaju koliko vrijedi.

Koliko misliš da bi mogla biti za dvije godine? A neznam tko uopće prodaje po ovakvim cijenama,ne samo KOEI nego i druge ili stvarno neki paničari ili potreba za novcem. A zašto i na prodaji stoji preko 9000 komada,a na kupnji 1200,niti ovi na prodaji nisu baš u takvoj panici da prodaju,a i na kupnji nisu raspoloženi za posebnu kupnju. Važno je samo da stoji na prodaji i da me bode u oči. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Tesko je reci tocnu cijenu.Ali znam da ce uskoro cijena krenuti prema gore.Kad odluce kupovati tesko ce stati Koncar.Bago i ekipa su jaki igraci,puno jaci od Covica.Pa napravi osporedbu koliko je miliona digao Covic na Plivi.Bago ima najbolju firmu za prodaju u HR,zalihe gotovine su stavljane kontinuirano iz prihoda u rezerve,zemljiste vrijedi vise nego sadasnja cijena dionice na trzistu,posla ima preko glave,a privatizacija dolazi.FI ce biti sigurno odlicno,to je i doticni gospodin izjavio u 12.mjesecu.Ovo momentalno nema veze sa trgovanjem,k/p su totalno skriveni,kad dode red na Koncar budes vidio.Samo mi smeta sto se to dogada na ovakvoj dionici.Ciganluk.

Znam i ja da bi trebala cijena ići gore,ali baš se ne žuri. [thumbsup] A ovo ne bi nazvao niti trgovanjem,niti pretumbavanjem,nego… neznam ni sam kako.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close