KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pojačava se kupnja,znaju svi da su nas jučer slomili,(a neznam tko),zato danas nam daju malo zraka za dalje. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Vrlo zanimljiva situacija danas i sve ove ostale dane. Na otvaranju se vrlo lijepo moglo vidjeti što znače skriveni nalozi…

You either do it right or you get eliminated!

OVo s KOncarom je van svake pameti. Rusenje sa 100tkn. Ne znas jel bi se smijao ili plakao [undecid]

Cuore Sportivo

Kupnja se pojačala na 4000 komada,prodaja 8800,nije loše nakon navala na prodaji prošlih dana. Nije me bio od jutra na kompu,i sada vidim da se i crobex popravio. [rolleyes] To bi moglo značiti da se trend okreće.
Neću ni sutra sjedit na kompu do navečer,možda dođe do 4500,pa se ugodno iznenadim kada pogledam .[thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Moram priznat da je i mene iznenadila zaključna cijena… danas sam dokupljivao da smanjim prosječnu cijenu i mogu reći da je današnji dnevni rast skroz neloš [cool].

You either do it right or you get eliminated!

Kupio sam danas ovu dobru dionicu koja je zanemarena i takva je u godini dana rasla -20% !!!!!!
Fundamenti su dosta dobri. I po meni bi trebalo pod hitno ovih -20%/god. ispraviti.
Vidjeli smo danas kolege, da je došlo na kupnju 4000 kom.
Ne vjerujem u daljnju prodaju, a kupnja se diže malo po malo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Jel mi može tko reći jel KOEI dijeli dividendu i kolika je bila lani.vidim da se tht i ernt raspištoljili sa dividendama.kad bi trebala biti skupština i objava rezultata za KOEI.

Slaganje na Končaru. Guraju fondovi gore.
U prvih 5 se vidi 800kn.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Končar, Đuro Đaković i Dalekovod radit će TE Stanari kod Doboja

Gorden Knezović
gorden.knezovic@business.hr
19.03.2008 15:43
Pročitaj komentare(2)

Zagrebački Rade Končar, Đuro Đaković i Dalekovodova tvrtka u Doboju Dalekovod TKS te beogradski Termoelektro, austrijski Strabag, slovenski Montavar, Rudis i Metalna Nova te bosansko-hercegovački IBE, Putevi i ITT iz Tuzle, Gradip iz Prnjavora bit će glavni izvođači izgradnje Termoelektrane Stanari kod Doboja.
Vezane vijestiZSE uživo: Crobex opet mijenja boju

Izgradnju najveće termoelektrane na Balkanu financira britanska tvrtka EFT. Izgradanja TE Stanari je bit će najveća investicija u elektroenergetski objekat u BiH a bit će dio budućeg rudarsko-energetskog kompleksa Stanari s rudnikom ugljena Stanari čiji je većinski vlasnik britanska tvrtka. Početak radova najavljen je za svibanj ove godine.

TE Stanari, snage 420 MWh, bit će prvi značajan energetski objekat koji je na području zapadnog Balkana izgrađen u posljednjih 30 godina. Procenjuje se da će ukupna vrijednost projekta 660 milijuna eura. TE Stanari će proizvoditi četvrtinu ukupne sadašnje proizvodnje električne energije u BiH. Prema istraživanju Europske inicijativa za stabilnost (ESI) ugalj bi mogao imati značajan učinak na razvoj BiH i regiona jednak uticaju na razvoj Europske unije pedesetih godina prošloga stoljeća.

Oglas:

POKRET OTPORA

——————————————————————————–
Končar obnavlja makedonske lokomotive

Business.hr/Hina
19.03.2008 17:32
Pročitaj komentare(0)

U makedonskom Ministarstvu transporta i veza u srijedu su predstavnici hrvatske tvrtke “Končar” i Makedonskih željeznica potpisali ugovor o modernizaciji lokomotiva vrijedan 3,2 milijuna eura, a njegovu realizaciju financirat će Europska banka za obnovu i razvoj.
Vezane vijestiAnaliza: Crobex kao semafor

Član uprave “Končara” Božidar Piller izjavio je za Hinu da je s makedonskim ministrom transporta i veza Milom Janakievskim razgovarao i o uključivanju hrvatske tvrtke u projekt uvođenja tramvaja u Skoplje.

Piller je rekao da Končar ne samo da može osigurati tramvaje već i potpunu tramvajsku mrežu s električnom instalacijom te da se u dio poslova mogu uključiti i makedonske tvrtke.

Nastavi čitatiOglas:

Najnoviji model Končareva tramvaja trenutačno je na probnoj vožnji u Bratislavi a zanimanje za njega pokazali su i Bukurešt, Sofija i Kijev.

Končar kontinuirano surađuje i s makedonskom Elektroprivredom u održavanju i obnovi električne opreme hidroelektrana koje je izgradio u prošlosti, a ponudit će svoje usluge i u izgradnji novih elektrana, rekao je Piller.

[thumbsup]

POKRET OTPORA

Istina danas je potpisan ugovor o modernizaciji 2 CoCo lokice.
Malo me sram da to nism i sam ranije napisao ovdje.
Ah valjda pomalo gubim volju zahvaljujući ovoj razini cijena i stanjem na mom investitorskom računu.
Ipak svaka mala gura naprijed. Nadam se da će biti bolje u nastavku.
Pozdrav svim vjernim Končarevcima [smiley]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/koncar-modernizira-makedonske-vlakove,11211.html

HHAHAHAHA ! KAKO MI JE DRAAGOOOOO, rekao sam već odavno da je končar ispod 1000 KN bagatela…i drago mi je radi svih smr**ova koji su ovo blago prodavali na 710 KN ! heheheheh…so long suckersssss[cool]

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close