KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na burzu sam dosao 28.7.2006. kupivsi svoje prve dionice. Bio je to KOEI na 423 kn i sav sretan sam ga prodao na 700 negdje u jesen iste godine. Da mi je tada netko rekao da cu istu cijenu vidjeti danas rekao bi mu da posjeti psihijatra.


Strpite se, nedajte končar za 750 KN !!! svi znamo koliko vrijedi. nesretni ljudi radi panike i margina prodaju. ne treba ih se kriviti, ali nemojte biti kao oni 🙂

izgleda da ga daju jeftinije.

a ja ulazio na 950…bio sretan ko malo dijete kad me udarilo na kupnji…a gle ga sad…na dobrom je putu da ode ispod 700 još danas…[cry]


a ja ulazio na 950…bio sretan ko malo dijete kad me udarilo na kupnji…a gle ga sad…na dobrom je putu da ode ispod 700 još danas…[cry]

Neće danas. Blokada. Sutra će.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Neće danas. Blokada. Sutra će.

da…
slaba mi je to utjeha…nek blokiraju do promijene trenda…


a ja ulazio na 950…bio sretan ko malo dijete kad me udarilo na kupnji…a gle ga sad…na dobrom je putu da ode ispod 700 još danas…[cry]

Ima nas još koji dijele istu sudbinu,no nije mi žao što sam ulazio i na tim razinama jedino mi je žao što neću imat ništa casha narednih mjesec dana da ulazim i na ovim razinama pošto sam svjestan da bi se još više smijao za godinu,dvije. [wink]


a ja ulazio na 950…bio sretan ko malo dijete kad me udarilo na kupnji…a gle ga sad…na dobrom je putu da ode ispod 700 još danas…[cry]

ja ulazio na 650, kao dugoročni investitor, bla bla….
a vidi gdje smo sada, danas pobjeđuju oni koji igraju Las Vegas i na sporstkim kladionicama sa našim dionicama, a ne dugoručni investitori…..
vratiče se i njima ovo kad tad…..

[sad]


ovo je dno dna, nisam unutra ali boli gledati kao da jesam.

to ti nista ne znaci,na IPKK kod prve korekcije nije uopce bilo nikog na kupnji i postavili smo se nas par na 800kn i nisu dali a vidi sada ide i po 680kn[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

treba izdržati psihološku tlaku ovu godinu, to su najavljivali na svjetskoj razini
poslije će biti dobro, no tko na dnu krize bude imao keša, a to bi se moglo dogoditi sredinom godine, mogao bi jako, jako, jako profitirati za godinu dana…..

eh da, ovo je odlična prilika za firme da same sebi kupuju dionice i da tako istisnu van male dioničare
i oni to i rade…….


Možda je margin call krivac? [bye]

Vrlo vjerojatno [cry].

You either do it right or you get eliminated!

Ovi očito misle još više dole danas… prvi bid na 626 kn tek.

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close