KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovaj je uporan s ovom tisučicom.

još malo pa blokada i mirni smo za danas[cry][cry][cry]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Ta tisuca je valjda 10.000. Citam o nekim skrivenim nalozima. Pokazuje se samo 10% od naloga

-- Dejan

834,59 je blokada. Zadnja transakcija išla po 835

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

čist je nalog, koliko piše toliko ima. znam čovjeka, nažalost ima probleme. ali ovih dana imamo svi

pivac uz najveće strpljenje, ne može snit jaje

svi se pitate zasto koncar pada.. mozda ovo baci svjetla na tu misteriju:

http://www.reklamacije.net/index.php?option=com_content&task=view&id=602&Itemid=35

ma koji certifikati[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kako se samo slažu nalozi na kupnji po 100tinjak komada. Lipare i ne daju da ode u blokadu… koji likovi. Ko to preljeva igrajući se našim živcima?

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


834,59 je blokada. Zadnja transakcija išla po 835

Neće paze oni ne brini.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ljudi pa šta je ovo, dokle će to trajati??????[angry]

Ljudi pa šta je ovo, dokle će to trajati??????

This is Neverending story !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ta tisuca je valjda 10.000. Citam o nekim skrivenim nalozima. Pokazuje se samo 10% od naloga

Zašto skriveni nalozi? Možemo onda svi svoje sakriti kada trgujemo. Ako to postoji,zašto za neke vrijedi,a za neke ne? [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


dejan: ” Ta tisuca je valjda 10.000. Citam o nekim skrivenim nalozima. Pokazuje se samo 10% od naloga ” Zašto skriveni nalozi? Možemo onda svi svoje sakriti kada trgujemo. Ako to postoji,zašto za neke vrijedi,a za neke ne? [angry]

Mislim da vrijedi za sve.

New Report

Close