KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U prvom periodu prosječna cijena 1213 kn , a u drugom 1089 kn. Zanimljivo. Bravo Bakice.

Ja sam bio sretan što sam kupio po 950 i mislio da sam napravio pravu stvar…. a ono još pada. [bye][cry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Gdje je sada naš dragi Tomislav Birtić sa svojim dnevnikom malog ulagaća i pompoznim člankom kupio sam 42 komada KOEI za brzu zaradu. Da je pričekao kupio bi i jeftinije, a do odluke o prodaji tramvaja fincima ili slovacima čekati će da se cijan vrati na onu po kojoj je kupio. Eto zato su takve preporuke nezahvalne. Pripazi Tomo. Ja sam ih doduše platio i više nego on ali barem nisam druge na to nagovarao.

Padosmo šutke ispod 900. Kaos.

Ma da nije tragično današnji dan bi bio smiješan.[undecid]

Opasno razmisljam da lupim ovog na 870,00 i stavim se na kupnju na 850,00.

Mea parvitas.


Opasno razmisljam da lupim ovog na 870,00 i stavim se na kupnju na 850,00.

Mogao bi biti skriveni, covjece.Inace, nas prijatelj DLKV priblizava se nama punom parom, bez tuge, ljudi!
[lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Stavi se na kupnju 110 kn. Bombardirati treba cijelu državu

Hell is Empty and all the Devils are Here


Padosmo šutke ispod 900. Kaos.

Nema se tu što reći. Neka slika sve kaže. Počivao u miru.


Gdje je sada naš dragi Tomislav Birtić sa svojim dnevnikom malog ulagaća i pompoznim člankom kupio sam 42 komada KOEI za brzu zaradu. Da je pričekao kupio bi i jeftinije, a do odluke o prodaji tramvaja fincima ili slovacima čekati će da se cijan vrati na onu po kojoj je kupio. Eto zato su takve preporuke nezahvalne. Pripazi Tomo. Ja sam ih doduše platio i više nego on ali barem nisam druge na to nagovarao.

a gdje bih bio? u “buretu”, zajedno sa svim kolegama malim ulagačima koje satiru ljudi koji ne znaju ni zašto su kupili ni zašto prodaju…

jedino, lijepo ti piše, ono je samo dnevnik malog ulagača. nije nagovor…

www.knjigara.com


Stavi se na kupnju 110 kn. Bombardirati treba cijelu državu

Jesi li ti bacao one avionske bombe na Ravnice ?

budd:

Stavi se na kupnju 110 kn. Bombardirati treba cijelu državu

Jesi li ti bacao one avionske bombe na Ravnice ?

To su bile pripreme za veću stvar

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close