KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

KONČAR na sajmu MIDDLE EAST ELECTRICITY (Dubai, 10.-13. 02.2008.)
KONČAR će i ove godine, po četvrti puta, izlagati na međunarodnom Sajmu energetske opreme MIDDLE EAST ELECTRICITY u Dubai International Exhibition Centru.
KONČAR će izlagati u okviru nastupa HGK u paviljonu 2, štand broj D29.

To je najveći sajam energetike na području Srednjeg istoka, područja s intenzivnim ulaganjima u energetsku infrastrukturu.
Obzirom na značajne poslovne veze s Bliskim istokom i isporukama u Ujedinjene Arapske Emirate i susjedne zemlje, sajam će biti prilika za proširenje poslova i uspostavljanje novih kontakata.
[cool][cool][cool]

POKRET OTPORA

Ne znam da li ste čitali interesantan članak u Lideru kojeg je autor jedan naš kolega.
Kako napraviti dejtrejd na Končaru. Bravo Barmen, vidim da učiš od naših vrlih dejtrejdera.
Jedini problem je da nisi prepoznao trend i djevojci savjetovao da pričeka s ulaganjima.
Ovako mislim da baš i nije zadovoljna sa tvojom preporukom. [cool]

Hmmm….možda Tomo zna nešto što mi ne znamo….[thumbsup]
….ili se na mudar način želi riješit djevojke…he,he [wink]

POKRET OTPORA


Ne znam da li ste čitali interesantan članak u Lideru kojeg je autor jedan naš kolega. Kako napraviti dejtrejd na Končaru. Bravo Barmen, vidim da učiš od naših vrlih dejtrejdera. Jedini problem je da nisi prepoznao trend i djevojci savjetovao da pričeka s ulaganjima. Ovako mislim da baš i nije zadovoljna sa tvojom preporukom. [cool]

Kolega možeš li staviti link,ne mogu naći
Hvala

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Bill Gates: ” Ne znam da li ste čitali interesantan članak u Lideru kojeg je autor jedan naš kolega. Kako napraviti dejtrejd na Končaru. Bravo Barmen, vidim da učiš od naših vrlih dejtrejdera. Jedini problem je da nisi prepoznao trend i djevojci savjetovao da pričeka s ulaganjima. Ovako mislim da baš i nije zadovoljna sa tvojom preporukom. [cool] ” Kolega možeš li staviti link,ne mogu naći Hvala

izvoli

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=36211

Heaven or Las Vegas

Duser,hvala[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Clanak kao da je iz Teen-a ili nekog slicnog sra…


Clanak kao da je iz Teen-a ili nekog slicnog sra…

svi su mu takvi…
Fino napiše koje dionice posjeduje…i onda neku pričicu nabaci kako je kupovao TUHO ili HDEL…stigo je u zadnji trenutak dokupiti po “super” povoljnim cijenama…i broker mu je rekao kako je napravio super stvar i dobar dokup…i još ženu savjetuje koje dionice da kupi…naravno, one koje on ima u portfelju…i svi ti njegovi tekstovi se odnose na njegove dionice…
i onda još napiše…”Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju ni na bavljenje dionicama…”
a šta je nego upravo to…pa ne možeš u tekstu napisat da ti je broker rekao za neku dionicu po navedenoj cijeni da je dobra kupnja, a onda sa strane napisat sitnim slovima da nije navlačenje na kupnju…

A kaj se zamarate s njegovim tekstovima na zadnjoj strani Lidera… uvijek su to kolumne za najšire mase [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Lider je zutilo hrvatskog poslovnog novinarstva


Lider je zutilo hrvatskog poslovnog novinarstva

Slažem se… općenito imam jako loše mišljenje o njima i njihovoj “stručnosti” što vam može potvrditi svaki iole bolji financijski stručnjak [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Zaone koji jos vidjeli nisu.
Uzivajte:

[thumbsup]

New Report

Close