KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
368,19
244.108
663
366,00
370,00
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evropski i Američki indeksi opet pali… nešto se dešava. [bye] Moglo bi biti opet samoposluživanja po 95* .
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Lijepo: Vaš link

Koliko ja vidim Ameri su u debelom plusu za sada.


Evropski i Američki indeksi opet pali… nešto se dešava. [bye] Moglo bi biti opet samoposluživanja po 95* . http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Nisi stigao jeftino kupiti?

Eventualni povrat cijene na 950 kuna moze a i ne mora imati veze s korekcijama na drugim trzistima, vec sa izlazenjem pojedinih iz top10. Vise vjerujem da ne mora imati veze.


Lijepo: Vaš link

Ovo nam svakao ide u prilog. Samo ne vjerujem da ce imati utjecaja vec sutra na burzi. Vratit se se sve to nama.

Mea parvitas.


Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun 2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun 3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun 4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 210.869 8,20 Skrb. račun 5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun 6. PBZ D.D. 131.914 5,13 Skrb. račun 7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 103.279 4,02 Skrb. račun 8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 36.622 1,42 Skrb. račun 9. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun 10. ZEC BRANISLAV 22.267 0,87 Osnovni račun Ukupno: 80,25 Ipak je isto stanje

Samo Victoria.
Po mom misljenju super,

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 210.869 8,20 Skrb. račun
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 131.914 5,13 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 103.279 4,02 Skrb. račun
8. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
9. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 30.122 1,17 Skrb. račun [color=blue]-6500[/color]
10. ZEC BRANISLAV 22.267 0,87 Osnovni račun
Ukupno: 80,00

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Vaš link

pa pobogu sutra bi morali bar tisućicu doseći, ali malo duže[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Evropski i Američki indeksi opet pali… nešto se dešava. [bye] Moglo bi biti opet samoposluživanja po 95* . http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Nisi stigao jeftino kupiti?

Eventualni povrat cijene na 950 kuna moze a i ne mora imati veze s korekcijama na drugim trzistima, vec sa izlazenjem pojedinih iz top10. Vise vjerujem da ne mora imati veze.

[/quote]

Kupio sam tako jeftino,ali ako bude opet rasprodaja,spreman sam uzeti još koji griz. [rolleyes][rolleyes]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

muci me jedno , svi trubimo kao je jeftino da nemoze jeftinije ,
e sada kako da nikome drugome nije jeftino pogotovo iz 10 najjacih .
imali ko nekakvu statistiku kada su ulazili ovvi koji kao prodaju jeftino , jer jao nama ako su , sta ne vjerujem pokupovali mali muljatori kao ja .
i jos nesto , zasto mislit e d ane moze jos jeftinije ?

najvrednije stvari u životu su besplatne

KD Victoria je ulazila ako me sjećanje vara oko 100 – 200 kuna. To ti je ziher (2004-2005). A oni sada prodaju. Znači 5-9X zarade. Zehr gut..[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

NYB – kako je skrbnički, njih više s krije iza, koliko vidim ne izlaze dalje, KD Victoria pretpostavljam smanjuje udio tamo gdje ima ogromnu dobit, ne znam da li idu do kraja. K.F. je i dalje unutra. Cijena pala 20 i nešto posto.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

oki znaci ovako ,
NYB – ajmo reci nije upitna , skrbnicki racun i kod njih nisi nikada siguran sta ce i koliko prodavati ,aali
ovi po rednim brojem 9 . su problem .
zasto im sad apalo na pmet d ase povlace kada su mogli prije po boljoj cijeni ( ocito isplate udjela pa rezu di najmanje boli).
E ,sada ocito ce nastavit rezati poziciju jer su dobro u + , azasto im mi to placamo i vec nekoliko dana nas navlace do 1000 kn .
Jos mi onaj nalog od 2000 komad na 940 kn ,
lJepo sutra oni koji misle dokupljivati naloge ispod , pa neka oni navlece nekog drugog ako oce i moraju , onda ce platiti koliko im ja ponudim a ne na koliko me navuku .
900 kn i neka idu kuci pjevajuci

najvrednije stvari u životu su besplatne

…ako netko mora prodat dio ,ili presložit svoj portfelj, onda je to najbolje u vrijeme recesije kao što se to sad događa.90% ili gotovo sve dionice skliznule su u sličnim postocim pa ssvaki prosiječan ulagač uviđa da se tu ne radi o izlasku iz jedne loše firme …nego trenutno vlada negativan trend na cijeloj burzi i kod gotovo svih dionica ,a isto se događa i u svijetu…
Također nitko ne spominje ostatak dioničara koji posjeduju ogroman broj dionica cca 500 000 komada i koji su vrlo aktivni u ovo vrijeme…
V ećeras su Ameri završili u zelenom,nadajmo se da će isto biti i slijedećih dana ,a to bi trebalo konačno ulit povijerenje ulagača u dionice i u ostatku svijeta na duži rok…a onda će nam se ta ista lova vratit nazad…
Samo strpljenja i bez panike…..
[cool][cool][cool]

POKRET OTPORA

New Report

Close