KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da da končar je jako dobra dionica sa svijetlom perspektivom, treba ga sada što više sniziti radi jeftinog nadokupljivanja, a čim se sklopi posao u finskoj fijuuuuuu[bye]


opet veliki nalozi na prodaji. samo što su sada na 1000+ Kn.[undecid]

samo me strah a što ako ih nitko ne bude htio na 1000+ kad zna da može dobiti jeftinije?

Kada krene gore onda ju netko zaštopa sa par tisuća komada i po tako niskoj cijeni. Kome je to u interesu…[angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

taman sam se ponadao porastu, sad opet nazad, fuj


Kada krene gore onda ju netko zaštopa sa par tisuća komada i po tako niskoj cijeni. Kome je to u interesu…[angry]

Nije nikome to cilj,ali očito malo veći žele van, ako količina dionica koje posjeduju izazvia vrtoglavicu i povraćanje…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Da je čekao da se gomila pa srušio rekao bih da izlazi, ovako kada se postavio može biti da i dalje izlazi ali ne krije naloge i čeka kupca (traži okolo) ili štopa cijenu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

lovac:

Kada krene gore onda ju netko zaštopa sa par tisuća komada i po tako niskoj cijeni. Kome je to u interesu…[angry]

Nije nikome to cilj,ali očito malo veći žele van, ako količina dionica koje posjeduju izazvia vrtoglavicu i povraćanje…

Volio bih kada bi se i meni tako vrtilo u glavi od tolike količine,ma neka bude i mučnine ako treba,izdržao bih.
[lol] [lol] [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ovo više slići na štopanje cijene da je želio mogao je opet opaliti do 950 ko i prijašnjih dana i rasprodati naloge. Ovako nekome nije odgovaralo ovakav brzi oporavak i porast.

Veliki ulaze,veliki izlaze, kome je kakav cilj možemo samo nagađati….[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


fisherman: ” opet veliki nalozi na prodaji. samo što su sada na 1000+ Kn.[undecid] ” samo me strah a što ako ih nitko ne bude htio na 1000+ kad zna da može dobiti jeftinije?

nije samo KOEI u takvoj situaciji, trenutno hold, ali izgleda da idemo još dolje svi skupa. (vidi napise na SEE biz)
inače je preporuka prodavati kad ti vrijednost padne 5% max 8%, ma daj pa moraš stlno gledati stanje, ak hoćeš reagirati, nekad ni to ne stigneš, zato držati jer valjda ste svi uzeli firmu u kojoj se dobro osječate, ne?
Ja jesam[smiley]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Veliki ulaze,veliki izlaze, kome je kakav cilj možemo samo nagađati….[wink]

Npr. kod tog izlaženja muče me neke “sitnice”.

To je bilo očito kod LRH kada je Ostoja izlazio.

Pogleda se ukupan broj protrgovanih komada nekog x dana. Recimo 5000 komada neka je prošlo, od toga onome tko izlazi pripada recimo 2000 komada. Ostalih tri tisuće se pripisuju nepoznatom, što može biti sljedeće: taj isti koji izlazi postavi se recimo na nekim razinama s većom količinom kupnje i onda se kupnja drugih gomila iznad nje i tada on opali po kupnji uključujući i svoj nalog. Tako da taj ostatak od te dnevne trgovine (ne sve) se pripisuje ponovnoj kupnji onog koji izlazi. Ispada kao da je veliki interes za kupnju.
Iako je to zabranjeno, to se svakako radi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovo više slići na štopanje cijene da je želio mogao je opet opaliti do 950 ko i prijašnjih dana i rasprodati naloge. Ovako nekome nije odgovaralo ovakav brzi oporavak i porast.

bude…ako će trebat, ne brini
zašto prodati jeftinije ako možeš skuplje…ali ako ne može skuplje, a tebi se žuri, onda…
[bye]

New Report

Close