KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
368,38
214.764
583
368,00
372,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mene brine dokle ce cijena ici ak se ovi misle skroz istovariti. Ono sa Hypom ce sliciti na uspavanku [sad]

Znaci ove svinjarije radi amer! Za vrijeme proslog (20.11.07) pada on je upravo kupovao na 950-970.A sada stavi samoposlugu. Inace, njegov ulazak velikim dijelom od 250 do 300 kn, za amera dobar profit. Ostaje nama samo [pray] da samo krati jel ako izlazi bit ce nase miljenice po 800 koliko te volja……………..[cry]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Ako ovi nastave s istovarom,onda ću kroz 10-15 dana likvidirati portfelj i oročit lovu mjesec dva

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Znaci ove svinjarije radi amer! Za vrijeme proslog (20.11.07) pada on je upravo kupovao na 950-970.A sada stavi samoposlugu. Inace, njegov ulazak velikim dijelom od 250 do 300 kn, za amera dobar profit. Ostaje nama samo [pray] da samo krati jel ako izlazi bit ce nase miljenice po 800 koliko te volja……………..[cry]

Oni su ameri ko i moj ćaća…..[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ne vjerujem da će se se nastaviti ovakva rasprodaja jer nikome nije u interesu. Vjerojatnije je da će se dogovoriti s nekim mirovincem i onda u par valova prekrcati sve (ako uopće budu sve htjeli prodati). Pitanje je i cijene. Po meni ispod 900 kn neće dati.

Ignore: KressoM, delux

Izgleda da se ne zna dogovarati se!!!!!!!!!!!

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Ne vjerujem da će se se nastaviti ovakva rasprodaja jer nikome nije u interesu. Vjerojatnije je da će se dogovoriti s nekim mirovincem i onda u par valova prekrcati sve (ako uopće budu sve htjeli prodati). Pitanje je i cijene. Po meni ispod 900 kn neće dati.

Slažem se sa 900kn[thumbsup]

Ja ih isto ljepo molim da mi jave na PP ako stavrno izlaze ….ovo se neće zaustaviti na 800kn….

na 4300 sve prodajem...

Ako idu skupa van ,na 306 kuna ću prodati kuću i samo šoping,pa margin…….[lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 210.869 8,20 Skrb. račun -923kom
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 132.291 5,14 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 106.279 4,13 Skrb. račun
8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 36.622 1,42 Skrb. račun -2030kom
9. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
10. ZEC BRANISLAV 22.267 0,87 Osnovni račun
Ukupno: 80,39


sutra ce biti zanimljiv TOP10


Ako idu skupa van ,na 306 kuna ću prodati kuću i samo šoping,pa margin…….[lol] [lol] [lol]

Ja ti mogu jos jedno koei prodati i sada mi zbilja vise ama bas nista nije zanimljivo, ni top, ni deset………..Nek se ne ljuti moderator ,makar inace sam fina cura, ali …cenzored,cenzored,cenzored tako nekako…………………..
O, pa njih troje ide skupa, i rejf sa njima…neko je nudio neki konop , neki prirodni, neka mi se javi na PM, dogovorit cemo se[lol] [lol] [lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Ako idu skupa van ,na 306 kuna ću prodati kuću i samo šoping,pa margin…….[lol] [lol] [lol]

Ajde ,ajde Mmstanicu , tebi je dobar prosjek ulaza[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close